Odpowiedzi

2009-10-18T16:27:01+02:00
Świat btyłby niczym bez miłości,nadzieji i optymizmu... zycie,kazdy czlowiek musi byc pozytywny,powinien sie usmiechac,byc radosny a wtedy nasze nadzieje na spelnienie marzeń sie spelnia,np. milosne. każdy mazy o przzyciu przygody miłosnej a bez optymizmu i nadzieji sie nie obejdzie...
1 1 1
2009-10-18T17:40:44+02:00
"Najważniejsze wartości mające znaczenie dla człowieka"


Na świecie jest wielu ludzi dla, których znaczenie mają jedynie pieniądze i kariera zawodowa, jednak czy te wartości powinny stać na czele naszego życia? Zastanówmy się czy gdyby nie miłość, nadzieja i optymizm świat byłby cokolwiek wart.
Gdy człowiek dąży wyłącznie do fortuny i żyje tylko po to, aby osiągnąć szczyt kariery, zaczyna się powoli gubić w wielkim świecie i zapomina o tym co powinno być tak naprawdę ważne dla człowieka. A kiedy już osiągnie postawione sobie cele, co dalej? Zaczyna odczuwać, że tak naprawdę nie jest nic wart i że jego życie nie ma najmniejszego sensu.
Więc nie należy pędzić razem ze światem, lecz zacząć zauważać drobne szczegóły dzięki, którym świat staje się piękniejszy.
Wiara, nadzieja, optymizm wartości, które powinny być najważniejsze w naszym życiu. Czym byłby świat bez miłości, a czym byłaby miłość bez nadziei i optymizmu.
Trzeba kochać, mieć nadzieję i pozostawać optymistą, bo tylko dzięki temu będziemy dostrzegać piękno otaczającego nas świata i zauważyc jego najcenniejsze wartości.