Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-27T10:45:31+01:00
Gdy umierają wielcy ludzie zostaje ponich przedewszystkim pamieć i wiele dobrych wspomnień. Gdy umże ktoś wielki zawsze jego pogrzeb jest w telewizji, lecz taki pogrzeb nie jest oznak wielkości. Naprzykład taki Jan Paweł II był wielkim człowiekiem który dał siłe wielu ludziom a i potrafił wybaczyć swojemu zamachowcy. Albo Irena Sendlerowa tagże potrafiła bezinteresownie uradować wielu Zydów. Wielkimi ludzmi nie są np piłkarze. Gdy taki gwiazdor umrze niewiele ponim zostanie. A po JP II benda pamiętali latami. Całe pokolenia Zydów bendą opowiadały o jej bohaterstwie. Po wielkich ludziach zostaje przedewszystkim chwała i pamięć

licze na naj.
1 5 1
2010-02-27T10:48:30+01:00
Moim zdaniem pozostaje nam wiele rzeczy po wielkich ludziach ,którzy z tego świata którzy odeszli.
Najważniejsza jest pamięć o nich.Jeśli ktoś kochał i był kochany to z pewnością nie będzie zapomniany,w pamięci najbliższych osób nadal będzie żywy.Dopóki ludzie będą czytać jego dzieła on nie zostanie zapomniany.Tak jest w przypadku wielu poetów.Niektórzy tworzyli setki lat temu a nadal są znani i pamieta się o nich.W przypadku np.malarzy będą to ich dzieła.Wystawiane w muzeach i galeriach nieustannie przypominają o swoim autorze.Niektórzy jak choćby Napoleon zrobili w swoim życiu tak wiele że cały czas dzieci uczą się o tym w szkołach i jego pamięć o nim nigdy nie zaginie.Czasem jednak zwykli,szarzy ludzie potrafią czymś dobrym lub złym zapisać się na zawsze w naszym umysle.
Po wielkich ludzich tego świata zostaje nam ich dorobek duchowy i materialny o kóry cały czas trzeba dbac i go rozwijać.
wystarczy?

1 5 1