Odpowiedzi

2010-02-27T11:18:35+01:00
Bardzo popularnym, współcześnie używanym urządzeniem jest samochód. Co drugi pełnoletni obywatel naszego kraju go używa. Jest bardzo pomocny.
Został wynaleziony w XIX wieku przez Gottlieba Dailmler'a. Od tego czasu bardzo dobrze służy ludziom. Dzięki niemu możemy przemieszczać się dużo szybciej niż na przykład rowerem.
Niestety, ma też złe strony. Jedną z nich jest to, że zatruwa środowisko. Oczywiście, są też samochody ekologiczne, ale są one bardzo drogie, więc bardzo mało osób z nich korzysta.
Moim zdaniem, powinniśmy ograniczyć korzystanie z samochodów i zacząć jeździć rowerami. Wpłynie to lepiej na nasze zdrowie, a przede wszystkim na środowisko.

licze na naj;):)
36 3 36
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-27T11:18:40+01:00
Mam na 2 strony dostałem 5- mam nadzieje że bendzie pasić

Nowoczesny komputer według mnie jest jednym z najlepszych nowoczesnych wynalazków. Jest to wynalazek który będzie ceny dla przyszłych pokoleń.
Komputer jest ceny dlatego że można stworzyć na nim i na jego podstwie wiele nowych wynalazków. Komputer może uczyć , dawać rozrywke a jednocześnie pomagać w wypoczynku.
Komputer składa sie z jednostki centralnej serca komputera, ekranu ktury pokazuje co robimy na komputerze, myszki i klawiatury za pomocą opsługujemy komputer. Są to podstawowe żeczy potrzebne do działania komputera. Można też używać drukarki, głośników i dżojsticka i kierownicy do gier. Komputer potrzebuje programów i opromgramowania do poprawnego działania.
Ważnyą funkcją komputera jest internet. Internet został wynaleziony przez armie amerykanską do przekazywaia informacji. Daje on ludziom możliwość porozumiewania sie między sobą , wyszukiwania różnych informacji, rozrywki i sciągania różnego rodzaju plik ów.
Według mnie komputer jest bardzo ważnym wynalazkiem.

Licze na naj.
28 3 28