Odpowiedzi

2009-10-18T16:34:30+02:00
Witaj staszek!
dawno ciebie nie swidzialam! musimy sie spotkac gdzies i porozmawiac...ale teraz sluchj tego: pamietasz janka? taki łysy, wysoki.. wylismy razem na obozie... spotykamy sie od roku:) jest idealnym chloapkiem! marzyłam o takim juz od dawna.. zakochałam sie :D

a co tam u ciebie? odedzwij sie jak najszybkiej

P.S.
pozdow rodzinke :)
kocham-Ola S.;)
1 1 1
2009-10-18T16:42:52+02:00
(miejsce i data pisania listu)

Drogi Maćku

Hej piszę do ciebie list ponieważ dawno się nie
kontaktowaliśmy a przy okazji chciałabym opowiedzieć ci o mojej niezwykłe historii.
Co u ciebie słychać, jak się czujesz?? Musisz mnie kiedyś odwiedzić ponieważ mama kupiła mi ładnego brązowego pieska jest cudowny, wyślę ci zdjęcia. Niedawno byłam na wycieczce w górach i spotkałam tam małego niedźwiadka który był bardzo mały i głodny, jego mama go zostawiła, zrobiło mi się bardzo przykro z tego powodu więc wzięłam go ze sobą do domu i go nakarmiłam. Potem nie wiedziałam co mam z nim zrobić więc postanowiłam że jakiś czas zostanie u mnie. Po jakimś czasie oddałam go do schroniska i tam się nim zaopiekowali, odwiedzałam go co dziennie. Nigdy by mi na myśl nie przyszło że taka przygoda mnie spotka, bardzo się cieszę że uratowałam takie maluśkie fajne zwierzę.
Muszę już niestety kończyć ten list bo mama mnie woła. Jak się spotkamy mam tyle ci do opowiedzenia. Musimy koniecznie się zobaczyć. 23.10 będę w twoim mieście, jakoś się umówimy. Już nie mogę się doczekać. Pozdrów wszystkich i do zobaczenia.
(imię i nazwisko)

P.S. Jak wpadniesz do mnie to pojedziemy pod namiot.
5 4 5