Mieszkam daleko od Warszawy i mam napisać poi angielsku coś o warszawie.Ale nie wie co!;/Napisałam tylko że są tam cudowne sklepy,muzyka i zabytki!pomóżcie napiszczie coś fajnego o warszawie.proszę oczywiście po angieslku i jagby można to też do tego tłumaczenie po polsku!Czywiście będę wdzięczna bardzo dostaniecie punkty oraz ja postaram się odpowiedzieć na dużoi twoich pytań!;)

1

Odpowiedzi

2009-10-18T16:55:42+02:00
Warsaw it's the biggest town in the Poland. In Warsaw life famous actor actors. My dream is look and have autograph three famous people. In Warsaw it is placed most shopp and shopping center. Most people go to the Warsaw to the job. Warsaw it's very loud town. Cases (chances) happen cars so, it's not safe places. Howewer, It not discourages people.
warszawa to najwieksze miasto w polsce. w warszawie mieszka wiele slawnych aktorow i aktorek. moim marzeniem jest zobaczyc i zdobyc autograf tzrch slawnych ludzi. w warszawie znajduje sie wiele sklepow i CH. wiele ludzi wyjezdza do warszawy do pracy. warszawa jest glosnym miastem. zdarzaja sie wypadki samochodowe wiec jest niebezpieczne miasto. jednak to nie zniecheca ludzi do przyjezdzania tam.
1 5 1