Odpowiedzi

2010-02-27T12:01:27+01:00
1,75kg - 9,80 zł
1 kg - x zł

i na krzyż.

x= 1*9,80/1,75 ≈ 2,1 zł

9,80 - 2,1 = 7,7 zł

Odp. Kilogram winogron kosztował 7,7 zł.
2010-02-27T12:03:18+01:00
3\4 - 9,80
6/4 - 19,60
2\4 - ok.6,53
4\4 - ok.13,06