Odpowiedzi

2010-02-27T13:59:35+01:00
Kazdy chciałby zostać sławny, mieć duzo pieniędzy czy posiadać wspaniały dom. Jednak ja najbardziej pragnęłabym dobrego zdrowia dla mnie i dla mojej rodziny. Przeciez to ono w życiu jest tak naprawdę najważniejsze. Nawet jesli jest się sławnym, a ma sie słabe zdrowie, to życie nie jest tak wspaniałe jak się wydaje. Mozna byc tez bogatym, nawet najbogatszym na świecie, jednak bez zdrowia zawsze bedzie się niszczęsliwym. co z teego, że mozemy miec ogromny majątek, jesli i tak bedziemy spędzać większośc czasu u lekarza a czasem nawet w szpitalu. To przecież zadna przyjemnośc. Dlatego ja, wolałabym wymienić najwieksze skarby swiata na zdrowie moje i mojej rodziny.

będzie naaj?! :)
1 5 1
2010-02-27T14:01:46+01:00
Dla mnie najważniejsze w życiu jest rodzinna.
Niektórzy nie mają takiego szczęścia i wolą się nie przyznawać do swojej rodziny. Ponieważ są alkoholikami lub są uzależnieni od narkotyków.
W telewizji dużo mówią że dzieci są gwałcone i tak dalej.
W domu dziecka jest coraz więcej dzieci.
Dla tego dla mnie jest tak ważna rodzina:)
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-27T14:11:20+01:00
W życiu uznaje wiele wartosci, jednak dla mnie jest najwazniejsza miłość i rodzina. Bez nich swiat byłby smutny oraz ponury. Jesli jestesmy szczęśliwi to swoim szczęściem dzielimy się zawsze ze swoimi bliskimi. To zazwyczaj z rodzina przeżywamy najpiękniejsze chwile swojego życia. Włąśnie ci najbilższi nam ludzie daja dam najwięcej miłości oraz radości.
Nie wyobrażam sobie również życia bez miłości. To właśnie od niej wszystko sie zaczyna, ponieważ prawdziwa miłośc tworzy zwiazek dwóch kochajacych się ludzi. W życiu jest dal mnie ważne również wykształcenie. Bez ukończonej dobrej szkoły trudno znaleźć pracę. Bez pracy nie ma pieniędzy. Brak wykształcenia ciągnie za sobą wiele negatywnych skutków. Wykonywana praca jest ważna bo to dzieki niej możemy robić to, co naprawdę kochamy.
Ważną wartoscią według mnie jest szcunek. Jęsli bedziemy odnosić się do ludzi z szacunkiem to i oni bedą nas szanować oraz uznawać za dorzalszych ludzi.
1 5 1