Odpowiedzi

2010-02-27T15:10:59+01:00
Moim najlepszym przyjacielem jest Kamil .Jest on uczniem klasy Va Szkoły Podstawowej nr 4 w naszym mieście. Chodzimy do jednej klasy.
Filip to jeden z najwyższych, i jak okazuje się najmilszych uczniów w Vb.Jest szczupły,ale nie chudy. Ma sportową sylwetkę. Zwracają uwagę jego jasne, kręcone włosy, które wyglądają jak sprężynki.
Mój przyjaciel najchętniej ubiera się w dżinsy i czerwone (to jego ulubiony kolor) sportowe bluzy.
Sportowy styl jest nie przypadkowy,lecz oddaje pasje i zainteresowanie mojego przyjaciela. Kamil interesuje się piłką nożną. Uprawia ten sport w naszym lokalnym klubie sportowym. Nieraz reprezentuje naszą szkołę w międzyszkolnych rozgrywkach. Poza tym jest zagorzałym kibicem Jagielonii Bialystok.
Jego sportowe pasje przekładają się na zachowanie - Kamiś jest szybki,zwinny,ruchliwy.Już na pierwszy rzut oka widać, że to ktoś aktywny,kto ani chwili nie usiedzi na jednym miejscu.
Mój przyjaciel poza sportem ma też inne pasje. Uwielbia czytać książki historyczne. Dobry jest w łamigłówkach, dlatego nie sprawia mu kłopotów matematyka.
Podziwiam Kamila za wytrzymałość. Tak samo cierpliwie trenuje przed meczem i rozwiązuje zawikłane zadania matematyczne.
Inną jego pozytywną cechą jest uczciwość ( dlatego od lat pełni funkcję skarbnika klasowego). Odznacza się też lojalnością - nigdy nie powtórzył rzeczy, które powiedziałem mu w zaufaniu.Jest dyskretny.
Mój przyjaciel chętnie pomaga słabszym w nauce. Nigdy nie odmawia pomocy - bez względu na to, czy chodzi o wytłumaczenie komuś matmy, czy też o przyniesienie zakupów starszej chorej sąsiadce.
Nie jest to jednak człowiek bez skazy, kryształowy charakter. Podstawową wadą jest niepunktualność.Za sen dłuższy o piętnaście minut mój przyjaciel oddałby niejedną rzecz.
Nie muszę dodawać, że wszystkie dziewczyny w klasie się w nim kochają.
8 3 8