Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-27T16:14:08+01:00
1. wizyta u koleżanki Wczoraj poszłam z wizytą do koleżanki Balbiny. Wyszłam z domu o szesnastej. Balbina poczęstowała mnie ciastkami. Były przepyszne. Oglądałyśmy telewizję i gadałyśmy. Wróciłam do domu o dwudziestej.
2. kino Nasze miejskie kino jest bardzo fajne. Można w nim obejrzeć mnóstwo ciekawych filmów. Moimi ulubionymi są komedie. Niedawno byłam na niesamowitej premierze. Film jednym z najlepszych, jakie puszczało kino. Dostał świetne recenzje!
3. łyżwy Wybrałam się z przyjaciółką Anką na lodowisko. Kiedy założyłam swoje łyżwy, Anka oświadczyła, że nie ma swoich. Zaproponowałam, żeby poszła do wypożyczalni. Wypożyczalnia mieściła się zaraz obok przebieralni, więc Anka zgodziła się. Wypożyczyła jedne z łyżew. Jeździłyśmy na nich dwie godziny i miałyśmy wielki ubaw!
4. basen Pojechałam z rodzicami, bratem i siostrą na basen. Moja mała siostra uczyła się wraz z mamą pływać w brodziku. Mój dziewięcioletni brat zjeżdżał na rurze. Tata pływał w najgłębszym basenie. Ja byłam w jacuzzi i robiłam fikołki pod wodą w ciepłym basenie. To był fantastyczny wieczór.
5.wizyta u babci Pojechałam pociągiem do babci złożyć jej wizytę. Jechałam tylko ja, bo rodzice byli w pracy. Ponieważ babcia mieszka dziesięć minut drogi od domu, puścili mnie samą. U babci było całkiem fajnie. Babcia ma sześćdziesiąt lat. Poczęstowała mnie ciastem domowej roboty, a potem gadałyśmy. Dała mi też 50 zł. Moja babcia jest kochana!!
6.zakupy Bardzo lubię zakupy. Szczególnie lubię kupować ciuchy. Bardzo się cieszę, gdy znajdę coś ładnego i taniego. Dlatego często szukam okazji. Kupiłam na wyprzedaży dżinsy, dwie bluzki i pasek. To zdecydowanie były udane zakupy.
7.sprzatanie Nie lubię sprzątać. Jest to jednak mój obowiązek, więc wykonuję go. Moim zadaniem jest sprzątać pokój, wynosić śmieci i odkurzać. Dobrze, że nie muszę myć naczyń. To jest najgorsze zajęcie. Na szczęście rodzice kupili zmywarkę. Teraz już nikt nie musi zmywać.
8.spotkanie z kolezanka Spotykam się z koleżanką na dworze. Zwykle wymieniamy się newsami i plotkami. Gadamy też o szkole. Najbardziej interesującym tematem jest jednak życie gwiazd. Przynosimy czasopisma o gwiazdach i czytamy je. Razem się też śmiejemy, bo śmiech to zdrowie!!!
9. spotkanie ze znajomymi Spotykam się ze znajomymi w szkole. Na przerwach możemy pogadać, powygłupiać się i pośmiać. Mamy podobne hobby, zawsze jest więc temat do rozmowy. Wszyscy lubimy gwiazdy. Mamy podobne gusty muzyczne. Lubimy takie same filmy. Po prostu świetnie się rozumiemy.
10.dzien spedzony w domu Ostatnio na dworze padało. Nie mogłam wyjść na dwór. Chciałam odwiedzić koleżanki, ale żadna nie mogła mnie odwiedzić, ani nie mogłam też do żadnej przyjść. Poczytałam trochę, zrobiłam zadanie domowe i weszłam na internet. Cały dzień spędziłam w domu. Ale i tak było dosyć fajnie.