Napisz opowiadanie fantastyczne pt. "Gdzieś w kosmosie". proszę szybko o udzielenie odpowiedzi.(TYLKO NIE PRZEPISUJCIE TEGO Z INNYCH PROFILI,Bo widziałem to zadanie na profilu mojej koleżanki .Mogłem to przepisać ale tego nie zrobiłem bo uczy nas ta sama pani:( ).

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-27T16:12:24+01:00
Na jednej lekcju z przyrody pani zapowiedziała, że zaplanowała jeden dzień w kosmosie. Klasa się bardzo ucieszyła. Sumiennie przygotowywali się do obejrzenia Ziemi z Układu Słonecznego.
W końcu nadszedł ten dzień. Pani na początku opowiedziała jak się zachowywać, by nie spotkać się z żadnymi nieprzyjemnościami. Dzieci posłusznie posłuchały i wsiadły do statku kosmicznego.
Gdy wlecieli na orbitę zobaczyli niebieską planetę, czyli Ziemię. Przelatywali obok Marsa i innych planet. Lecieli w stronę Neptuna. Zatrzymali sie tam, by popatrzyć na tę planetę. Nagle zauważyli za lekkim zgarbieniem dziwnego stworka. Niektórzy zaczęli się śmiać, że to UFO, ale pani udała że tego nie słyszała. Im dalej szli po planecie spotykali inne dziwne stworki. Jeden z chłopców przemówił do stworka,a ten... zaczął mówić. Klasa zdumiała się, tym że takie coś umie mówić. Zadawali mu wiele pytań a ten oprowadził ich po planecie. Poprowadził ich do Galaktyki Gryfa, Galaktyki Jednorożca, Galaktyki Centaura i do wielu innych. Klasie bardzo się podobało. Nadszedł jednak czas powrotu. Pożegnali się ze stworkiem i odlecieli. Gdy wrócili, pani powiedziała, by napisali to co zobaczyli na wycieczce, a każdą przyniesioną pracę na kartce kancelaryjnej conajmniej jedną stronę, oceni oceną celującą.

myślę że pomogłam :]
8 3 8