Odpowiedzi

2010-02-27T16:39:40+01:00
Wiem ,że wszyscy robimy rzeczy, które nie podobają się Bogu być
zbawieni.Ale dzięki swej dobroci i zmiłowaniu Bóg obmył nas z grzechów i dał lepsze życie .Przestroga skierowana przez naszego Pana w kierunku do wierzących ludzi jest rzeczywista.I dlatego ja kocham Boga jak Bóg kocha mnie.
19 3 19
2010-02-27T16:41:02+01:00
Boże ,
Ty kochasz mnie bez względu na to , co robię . Wiesz , że jestem słabym, grzesznym człowiekiem i za każdym razem , wybaczasz mi wszystko. Na Ciebie mogę liczyć zawsze w trudnych sytuacjach , bo przyjaciele zawodzą , a Ty nigdy . Dziękuję Ci za to , że jesteś przy mnie i proszę Cię Ojcze , abyś dał mi siłę i odwagę , żebym nie bała przyznać się do tego , że tylko w Ciebie wierzę . Pomóż mi , bym mogła kochać Ciebie tak , jak Ty mnie , ponieważ sama nic nie osiągnę i nie poradzę sobie sama na tym okrutnym świecie .
43 4 43
2010-02-27T16:41:10+01:00
[miejscowość], 27 lutego 2010r.

Wszechmocny Boże!

Piszę do Ciebie, bo jestem pełen wdzięczności. Chciałbym Ci podziękować za to, czym mnie obdarowałeś i co dajesz mi każdego dnia.

Dziękuję Ci za Życie. To największy i najpiękniejszy dar jaki kiedykolwiek otrzymałem. Mimo, że nie zawsze jest wesoło, czasem pojawiają się naprawdę poważne problemy, które wymagają ode mnie dużej wytrwałości, doceniam to, że mogę Tu być. Wiem, że życie to nie tylko radość. W końcu zbawienie przyszło przez cierpienie.
Dziękuję Ci za Twoją Miłość do mnie i do wszystkich ludzi na tym świecie. Kochasz nas i zesłałeś swego Syna, aby nas zbawił. To najpełniej wyraża Twoją dobroć i miłosierdzie.
Dziękuję Ci za zdrowie. Za to, że mogę cieszyć się pełną sprawnością i każdego dnia poznawać lepiej świat. Za to, że mogę spotykać nowych ludzi i uczyć się od nich.
Dziękuję Ci za to, że jest Kościół. Że potrafię się modlić i rozmawiać z Tobą. Wiem, że mogę Ci zaufać. Wiem, że wybaczysz mi moje słabości. I jest to wspaniałe uczucie.
Jestem Ci bardzo wdzięczny za to wszystko.

Wiem, że ten list jest niczym w porównaniu do tego, co Ty dajesz mi. Ale przyjmij to podziękowanie pochodzące z serca.

[imię.]

;))
17 4 17