Odpowiedzi

2010-02-27T16:56:21+01:00
brzęczenie, dzwonienie, szumy w uszach, połączone z utratą słuchu i halucynacjami słuchowymi. Zwykłe brzęczenie i trzaski świadczą raczej o zaburzeniach hormonalnych
- nagłę ostre bóle, wrażenie ciepła czy zimna na skórze bez powodu (uwaga - lekkie objawy tego typu są bardzo częste przy zwykłych niedoborach witamin z grupy B, np w zakażeniu candida, jak również przy niedoborze magnezu... i kilkudziesięciu innych schorzeniach)
- paraliż twarzy jednostronny (ciężko to z czymkowiek pomylić). Paraliż dwustronny występuje zdaje się przede wszystkim w boreliozie.
- skurcze, drgania mięśni (przede wszystkim niedobór magnezu, ale również typowe dla awitaminozy i drożdżycy - tutaj najpierw eliminujemy tą możliwą przyczynę, niszcząć drożdże i biorąc b complex). Infekcję można podejrzewać, jeśli problem dotyczy przez długi czas jednego mięśnia, "skakanie" wszystkich jest niemal na pewno sygnałem zaburzeń metabolizmu i zwykłego "zagłodzenia" włókien nerwowych
- wyraźne osłabienie mięśni zwł jednostronne (nie mylić z uczuciem zmęczenia)
- dezorientacja, gubienie się, chodzenie w niewłaściwe miejsca - to najbardziej "mylący" symptom
- psychozy
- zaburzenia mowy
- podwójne widzenie

2 4 2
2010-02-27T16:57:13+01:00
Zmęczenie, dreszcze, gorączka, bóle gardła,jąder,bioder, bóle i kurcze mięśni, bezdech nocny.

Pozdrawiam. :)
2 4 2
2010-02-27T17:00:47+01:00
Generalnie nie ma konkretbych objaw tej choroby, ale o ile się nie myle organizm daje znać, że coś się dzieje poprzez łamanie w kościach, bóle mięśni, stany zapalne skóry, podrażnienia opon mózgowych.Człowiek czuje się też bezsenny, poci się, szybciej się męczy.Moga tez wypadać włosy.
1 3 1