Mam opisać ferie zimowe. Z góry dziękuje za pomoc.

Coś w stylu
,że w pierwszym tygodniu byłam w Lublinie u koleżanki , jeździłyśmy po lodowisku na łyżwach i dobrze się bawiłyśmy, wieczorami chodziłyśmy na pizzę itp. W drugim tygodniu byłam cały czas w domu, grałam na komputerze i spotykałam się z przyjaciółmi, obejrzałam kilka dobrych filmów na DVD coś takiego tylko bardziej rozbudować proszę o pomoc.

1

Odpowiedzi

2010-02-27T17:31:41+01:00
W pierwszym tygodniu byłam w Lublinie u koleżanki , jeździłyśmy po lodowisku na łyżwach i dobrze się bawiłyśmy, wieczorami chodziłyśmy na pizzę itp. W drugim tygodniu byłam cały czas w domu, grałam na komputerze i spotykałam się z przyjaciółmi, obejrzałam kilka dobrych filmów na DVD. następnego dnia poszłam z przyjaciółmi na sanki było cudownie. przez kilka kolejnych dni spotykałam się z nimi i cieszyłam się wolnym czasem . ja byłam także z moim chłopakiem w kinie na romantycznym filnie. ferie były wspaniałe lecz krótkie. chce je powtórzyc w następnym roku.

in the first week I was in Lublin, with colleagues, we drove after ice-skating and good we had fun in evenings, etc.. We went for pizza in the second week I was at home full time, I was playing on the computer and I met up with friends, watched some good movies on DVD. The next day I went with friends on the sled was wonderful. the next few days I met with them and enjoying some free time. I was also with my boyfriend in the romantic movies filnie. holidays were wonderful but short. want to repeat it next year
1 4 1