Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-27T17:42:26+01:00
Każdy rycerz czeka na swoją wymarzoną pannie. W książce Sienkiewicza ,,Krzyżacy,, były dwie panny Jagienka i Danusia. osoby zgoła inne co budzi pytanie która lepiej nadaje się dla rycerza. Takiego jakim był bohater tej powieści rozdarty miedzy tymi dwoma kobietami.
By móc rozszczygnąc ten spór czeba się przyjrzeć bliżej tym postacią. Danusia to młoda piękna kobieta, była delikatna subtelna i uwodziła swoim poczuciem humoru charakterem czy uroczym głosem. Była to osoba delikatna, bardziej dama dworu niżeli odważna kobieta. Do odważnych kobiet można za to zaliczyć Jagienkę która to w przeciwieństwie do Danusi była odważna i wojownicza nie ustępując tym samym w swojej urodzie Danusi. ze wzgledu na tak rużne cechy charakteru trudno jednoznacznie powiedzieć ktura z nich była by lepszą żoną dla Zbyszka. Jezeli pragną by on kobiety nadającej się na matke jego dzieci ktura będzie dla niego ruwnież delikatną zoną zawsze czkająca na niego w domu gdy będzie wracał z swoich wojennych wypraw powinien wybrac danusie, jezeli zaś mazy mu sie zona bedąca odważną kobieta gotową towayszyc mu w polowaniach powinien wybrać Jagienke.
Myśle ze jako taki wojownik Zbyszek chciał by delikatnej suptelnej kobiety jak danusia jednak wybur jest trudny i gdyby miał go podjąć musiał by sie kierować głównie sercem.
27 3 27
Fajna odpowiedź, tylko orto razi w oczy ;-;