Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-27T19:03:26+01:00
Nazywam się Zenek. Mam 14 lat i chodzę do prywtnego Gimanazjum. Moim najlepszym przyjacielem jest Marek. Jest w moim wieku. Siedzimy razem na każdej lekcij. Chodz wieloma cechami sie roznimy, dogadujemy sie i jestesmy najlepszymi kumplami.
Jestem osoba bardzo mila i kulturalna. Pomagam kazdemu gdy ma ktos jakis problem. Gdy czegos nie potrafie zrobic zawsze poprosze o pomoc. Jestem otwarta osoba i mam dobry kontakt z rowiesnikami. Moj kolega Zenek nie uczy sie najlepiej ale i tak go lubie. Gdy ma z czyms jakis problem zawsze chetnie mu pomoge. Jest osoba mila, nie lubi stwarzac problemow. Gdy wie ze ma racje zawsze dazy do tego zeby kazdy mu ja przyznal. Jest osoba zamknieta w sobie.
Kiedy stawiam sobie cel nie zawsze daze by go zrealizowac. Gdy pokluce sie z moim najlepszym przyjacielem Markiem, on pierwszy wyciaga reke na zgode. Nasze klotnie nie trwaja dlugo, najczesciej pare dni.
2010-02-27T19:09:38+01:00
Pewnego dnai moi rodzice postanowili przeprowadzić sie na 3 lata do Angli do Londynu. Chciali abym lepiej umiała mówić po angielsku i żeby poznała ich tradycje, obyczaje. Nie byłam z tego zadowolona ponieważ nikogo tam nie znałam.
Pierwszego dnia gdy poszłam do szkoły już na pirwszej lekcji poznałam nową koleżankę. Nasza rozmowa tak wyglądała:
- Hej!
- Cześć.
- Jestem Kasia, a ty?
- nazywam się Ania.
- Jak ci się podoba w naszej szkole?
- Jest fajnie. Mili nauczyciele i ucziowie.
- Oo! Jestez z innego kraju? Bo masz inny akcent.
- Tak jestem z Polski.
_ Super. Może spotkamy się po szkole ..ty mi opowiesz o polsce a ja ci o angli?
-Ok! To po szkole na boisku.
- Ok.
I tak zaczęła się moja przyjaźń z Kasią. Po 3 latach przyjechała do naszego kraju i została na 5 let. Nauczyłą się mówić po polsku.
Z Kasią znamy się już 11 lat i jesteśmy najlepszymi przyjaciółkami.

Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdr ;)