Prosze o pomoc!!!!!!!!!!!!!Napisze opowiadanie z dialogiem znalazłem sie na planie filmowym.W tym opowiadaniu muszą byc uzyte nizej wypisane słowa:
montaż, operator kamery, klatka filmowa, klaps, efekty, okienko, charakterystyka, zblizenie.tytuł filmu dowolny(*_*) dziekuje

1

Odpowiedzi

2010-02-27T20:22:37+01:00
Jednego dzionka wysłałam sms'a z kodem do konkursu w którym można było wygrać wycieczkę na plan filmowy. Pewnego dnia zadzwoniła do mnie starsza pani i oznajmiła:
- Dzień dobry. Chciałabym serdecznie oznajmić, że w wyniku losowania została pani wytypowana do odebrania nagrody w postaci jednodniowej wycieczki na plan filmowy.
- Niewiarygodne! Naprawdę?
- Naprawdę. Zatem do zobaczenia w sobotę.
W sobotę przyszłam na plan filmowy, gdzie właśnie nagrywany był film pod tytułem " Skazany na szkołę". Świetny film, wejdzie do kin za 4 miesiące;] Przewodnik opowiadał nam, ze w tamtej chwili operator kamery montował kolejne ujęcie. Poszliśmy do garderoby i zobaczyliśmy jak charakteryzują się gwiazdy obsadzone w filmie. Przewodnik pokazał nam jeszcze klatkę filmową, okienko, zbliżenie ujęcia filmu, i wiele wiele innych.
To był naprawdę ekscytujący dzień.
1 5 1