Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-27T21:20:29+01:00
Tomek wilmowski to 14-letni chłopiec który urodził się i mieszkał w Warszawie. Miał 14 lat i chodził do gimnazjum. Od śmierci matki był właściwie sierotą. Ojciec uciekł za granicę, by uniknąć zesłania na Sybir. Był wychowywany przez wujostwo K Arskich którzy traktowali go jak własnego syna. Odziedziczył po swoim ojcu zdolność do nauki, a szczególnie do geografii. Ma wielu przyjaciół i chętnie im pomaga.
Jest wysokim blondynem o wysportowanej sylwetce i niebieskich oczach. W trakcie podróży do Australii opalił się i zmężniał. Jest bardzo dobrym strzelcem. Poza tym jest wrażliwy, pomysłowy i sprytny. Często zadziwiał pomysłowością. Lubił wyprawy i chętnie w nich uczestniczył. Kochał podróże. Z przyjemnością poznawał historie Australii i zbierał o niej informacje. Był wspaniałym podróżnikiem. Zawsze starał się być posłuszny Ojcu.
Tomek był miły dla innych. Zdarzało się, że spotykało go wiele przygód, nie zawsze miłych, z których wychodził obronną ręką, dzięki pomocy swoich przyjaciół i dzięki własnym umiejętnościom. Na Przykład po uratowaniu Sally wszyscy zaczęli go uważać za prawdziwego mężczyznę.
Myślę że Tomek jest bardzo fajny i sympatyczny. Chętnie bym się z nim zaprzyjaźniła. Zawsze pomaga w potrzebie i jest mądry i szczery. Jego postać mnie bardzo zaciekawiła i sadze że jest dobrym wzorem do naśladowania.

mam nadzieje ze pomoglam :)
1 5 1