Odpowiedzi

2010-02-27T22:00:15+01:00
Od dawna mam takie marzenie ,żeby istniał taki świat ,w którym było by wszystko ,co bym chciała. W moim wymarzonym świecie ludzie nigdy by sie nie kłócili i żyli zawsze ze wszystkimi w zgodzie. Zwierzęta zaczęłyby mówić i żyć podobnie jak ludzie. Każdy by miał jakąś pracę i pomagał innym życzliwie. Oczywiście nie zabrakłoby również lodów rozmiaru xxl oraz masy słodyczy. Wszyscy byliby piękni i młodzi. Żyli by zawsze wiecznie . Nikt nei był by od innych gorszy . Wymarzyłam bym sobie w tym świecie jeszcze najpiękniejszy i najcudowniejszy dom z basen i innymi gadżetami ,czyli tak zwaną willę . Na pewno w tym świecie była bym piękną piosenkarką ,bo od życia mi też się coś należy . W końcu to mój świat. I na pewno było by w tym świecie jeszcze wiele ,wiele innych śmiesznych wynalazków. ;).

Jak jesteś chłopakiem to sobie możesz przekształcić na męską formę .xd.

Polecam się na przyszłość.
5 4 5
2010-02-27T22:12:38+01:00
W moim wymarzonym świecie nie ma nowoczesnych maszyn, robotów zastępujących ludzi i najnowszych wynalazków techniki. Świat, w którym chciałabym żyć nie było by przemocy, wojen, bólu, głodu, biedy! Chciała bym żyć w świecie gdzie ludzie udzielają sobie pomocy, nie gonią na pieniądzem i potrafią się dzielić tym co mają. Nie było by kłamstwa, zdrady, oszustwa. Ludzie potrafiliby prawdziwie kochać. Wykształcenie nie miało by takiego znaczenia jak dziś. Ludzie robili by to co lubią i w czym są najlepsi. Nauczyciele starali by się zrozumieć ucznia i udzielić mu potrzebnych instrukcji. W świecie, którym chciałabym żyć nie było by chorób, nie umierałyby dzieci i osoby młode. Rodzice nie musieli by przeżywać dramatu związanego z utratą narodzonego dziecka.
Myślę, że życie w takim świecie było by łatwiejsze, przyjemniejsze, ale niestety nie jest to realny świat i muszę pogodzić się z otaczającą mnie rzeczywistością, która pod żadnym pozorem nie jest taka jaka być powinna.

Mam nadzieję, że się spodoba. Myślę, że większość osób będzie miało opisane fikcyjne światy maszyn itp. to będzie coś innego ;))
Liczę na maksa :P
6 4 6