Odpowiedzi

2010-02-27T22:58:50+01:00
3.Pan Jezus upada po raz pierwszy pod krzyżem.
Krzyż Cię przygniata do ziemi,kamienie pod nogami a korona cierniowa rani głowę.Upadasz, a jednak wstajesz, bo wiesz jak wiele zależy od tego krzyża.
Panie Jezu naucz nas pokonywać chwile słabości i trudności abyśmy nie zatrzymywali sie w drodze.Jezu upadający i podnoszący się, aby iść dalej, pomóż nam zachować wiare gdy ja tracimy.
2 5 2
2010-02-27T22:59:04+01:00
Stoisz mi w oczach jak lzy. Boze moj.Jezu bo ja stalem jako ciezar Twoj i troska przed Toba. Troska z ktora bylo coraz trudniej zyc. Tys upadl przytloczony troska o mnie. ,,Ziemia to jest taka planeta gdzie boli jak sie upada'' Teraz juz wiem. Ja tez lezalem na ziemi wraz z toba
6 4 6
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-27T23:27:29+01:00
Stacja3 Pan Jezus upada po raz pierwszy ,upadł pod ciężarem krzyża,a krople krwi spadły na ziemie. „Wziąłeś, Panie, straszliwe brzemię - grzechy całego świata wszystkich czasów na siebie. Dlatego ustają Twe siły. Dalej tego ciężaru unieść nie możesz i upadasz pod nim na ziemię. "Oswojony z cierpieniem... mieliśmy Go za nic"Pan, uczy mnie jak iść Jego drogą, nie poddać się pierwszemu niepowodzeniu nawet wtedy, gdy wypali się pierwszy entuzjazm; tak jak ziarno, które wschodzi powoli i prędko usycha tam, gdzie jest płytko, niewiele ziemi i brak wody, z radością przyjmujemy słowo, lecz nie dają mu się zakorzenić: wierzmy do czasu a w chwili pokusy odstępujemy,nie mamy w sobie dość siły, jesteśmy nie stali,gdy przyjdzie prześladowanie z powodu słowa, zaraz się załamujemy.
Będę się modlił za niewytrwałych i łatwo zrażających się, rzucających wszystko po pierwszym niepowodzeniu.
1 5 1