Udało mi sie pokonać tą trudność . Napisz opowiadanie o sytuacji (rzeczywistej lub zmyślonej) , która na początku sprawiła ci pewne kłopoty, jednak świetnie udało ci się z nimi poradzić . użyj wyrazów nazywających uczucia

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-28T09:13:18+01:00
Pewnego ciepłego ranka strasznie się nudziłam, więc poszłam oglądać telewizję. Gdy skończyła się moja ulubiona bajka przyszedł tata i powiedział, żebym wyszła na dwór. Zgodziłam się, chociaż zastanawiałam się co tam będę robić.
Na początku huśtałam się na huśtawce, ale po chwili już mi się to znudziło. Tata powiedział, że nauczy mnie jeździć na rowerze. Byłam pełna energii i bardzo się cieszyłam. Na początku nie udawało mi się. Ciągle się wywracałam i miałam pobijane kolana. Minęło ok. dwóch godzin, aż w końcu zaczęłam jeździć sama i to bez małych wypadków. Byłam strasznie zadowolona z siebie. Jeździłam po ogrodzie, ponieważ tata powiedział, że ulica jest zbyt ruchliwa i było by niebezpiecznie jeździć po niej samej.
Następnego dnia rano tata powiedział, że ma dla mnie niespodziankę. Szybko zjadłam śniadanie, ubrałam się i wyszłam na dwór. Okazało się, że dostałam od rodziców nowy rower. Był on cudowny. Był żółto-zielony i pięknie się błyszczał. Jeździłam nim po ogrodzie do wieczora.
Cieszę się, że mogłam nauczyć się jeździć na rowerze . ;]
4 3 4