Odpowiedzi

2010-02-28T10:01:11+01:00
Witajcie wspaniali Polscy skoczkowie!
Od wielu lat reprezentujecie nasz kraj doskonale! Myślę, że bez waszego wysiłku nie mielibyśmy tyle radości! Jesteście, jak zawsze, wspaniali! Trzymaliśmy za was kciuki w tym roku także! Jesteśmy strasznie z was zadowoleni. Szczególnie z Adama Małysza! Tyle medali... Nawet gdy traci swą formę nie poddaje się, walczy dalej! Tak trzymać! W życiu nie chodzi o to aby na każdym kroku który nam nie wychodzi, zalewać się łzami. Ten znany Polak z Wisły o tym wie. W tegorocznych igrzyskach, a dokładnie pod sam koniec zrobiłeś nam miłą wielką niespodziankę. Ta trójka: Simon Amman, Adam Małysz, Gregor Schlierenzauer to najlepsi skoczkowie, a wśród nich jest Polak! To niesamowite. 4 medale! Brawo! Nie chcielibyśmy aby tak wspaniały skoczek kończył już swą karierę! Na kogo byśmy kibicowali? Oczywiście, jest jeszcze Kamil Stoch, Jakub Janda i Krzysztof Miętus. Ci Polacy okazali się wielką wytrwałością! Mimo, że nie "leci" im to najlepiej, zawsze są w dobrej formie!
Pamiętajcie! W was także zawsze wierzymy. Tylko czekamy na wasze wyniki. Z czasem jesteście coraz lepsi! Liczymy na Was zawsze i wszędzie. Jesteśmy Polakami, a Polacy się nie poddają! Walczmy, chociaż byśmy mieli być najgorsi! Zawsze, ale to Zawsze i wszędzie jesteśmy z wami, choćby tylko duchem, ale zawsze. Cierpliwie czekamy na każdy wasz skok. Wiele osób "dmucha pod narty przed telewizją", aby wasz skok był jak najdalszy, z nadzieją, że się uda.
W Vancouver wykazaliście się pracą. Byliście wspaniali.
Bo jak mówią: bez pracy nie ma kołaczy....

------------------------------------------------------------------
Polscy Skoczkowie powyżej:
ADAM MAŁYSZ
Kamil Stoch
Jakub Janda
Krzysztof Miętus

Jeśli ktoś jeszcze jest, to po prostu ich sobie dopisz...
Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-02-28T10:08:38+01:00
Szanowni Państwo!
Zimowe Igrzyska w Vancouver był to dla nas czas pełen emocji i dopingów. Zastanawialiśmy się jak w tym roku wypadniemy na tle świetnej kadry skoczków narciarskich z całego świata.
W poniedziałek, 22 lutego, trzymaliśmy kciuki za polaków. Rozpoczął Stefan Hula nabijając nam na start 129 m. Całkiem niezły skok, do czasu poszybowania Matti'ego Hautameki o skoku długości 133,5 m. Od początku nie byliśmy przekonani co do ogólnych wyników. Skoki Łukasza Rutkowskiego oraz Krzysztofa Miętusa nie były dla nas zadowalające.
Lecz nie zawiedliśmy się! Skoczek Adam Małysz powrócił z dwoma srebrnymi medalami. Nieograniczona była nasza radość i duma z jakże wspaniałego i profesjonalnego zaprezentowania się naszego rodaka na tegorocznych Igrzyskach. Mimo tego, iż reszta skoczków liczyła na większe sukcesy, polscy trenerzy mają zawsze niekończącą się nadzieję, w czym bardzo ich wspieramy.
Żyjemy w czasach, gdzie rywalizacja nie zna granic. Moim zdaniem powinniśmy być dumni z tego, że nasi sportowcy pomimo licznych porażek nie poddają się, a wola walki nieustająco rośnie. Generalnie największe szanse pokładamy zawsze w Adamie Małyszu. Jest to skoczek niezmiernie ambitny i dążący do celu nie zważając na liczne przeszkody. Podsumowując krótko jego osobę, jest to postać, która w celujący sposób reprezentuje ogólną postawę polskiego sportu.
Kończąc, chciałbym podkreślić fakt, że w poprzednich latach również wracaliśmy z jakimiś osiągnięciami. Według mnie polska kadra skoczków narciarskich jest na bardzo dobrym poziomie!
1 4 1