Cześć ;))
Mam dość głupie zadanie z religii ! Muszę opisać swojego wymarzonego chłopaka :) Praca musi zawierać przynajmniej 1 stronę A4 ;p Proszę aby nie było to zadanie z internetu bo od razu będę usuwać! Krótkie odpowiedzi też będą usuwane!!!! :) Również też osoby które będą kopiować od innych odpowiedzi też będę usuwać ! Punktów jest bardzo dużo więc proszę o wzorowe prace! :) Macie czas do późnego wieczora. Wtedy dopiero wybiorę najlepszą :)
Powodzenia:):*

2

Odpowiedzi

2010-02-28T12:23:08+01:00
Już jako mała dziewczynka marzyłam o księciu z bajki , który będzie mnie bronił i troszczył się o mnie . Ale niesety im staje się starsza to wiem ,że trudno będzie mi znależć takiego ''księcia''. Przeważnie patrzyłam na wygląd chłopaka ...uważałam ,ze jeśli jest przystoiny to i napewno jest fajny .
Lecz niestety tak nie jest , a jeśli jest to trudno na takiego trafić .Wiele dziewcząt zakochuje się w ''idealnym chłopaku'' ,do kórego wzdychają wszystkie dziewczny ze szkoły , który ma pieniędzy jak lodu , fajne autu i różne wypasione gadżety .Żeby zaimponować płci przeciwinej pokazuje jaki to on nie jest silny , popychając czy zaczepiając słabsze osoby od siebie .Zachowuje sie wulgarnie wobec innych , czy spożywa jakieś nadużywki.Jeśli już dziewczyna chodzi z takim chłopakiem pewnie nie raz spotkała sie z tym ,ze on w towarzystwie swoich kolegów nabiera odwagi i pokazuje swoje prawdziwe oblicze żartując sobie z niej ,czy lekceważy ją co przeobraża się w chamstwo. wdocznie jest to wynik braku wychowania czy szacunku wobec drugiej osoby. Nie wierze w to ,żeby kobieta chciałaby być tak traktowana ,każda z nas pragnie miłości i czuć sie bezbiecznie z tą drugą osobą , nawet życie z takim człowiekiem nie jest wart żadnych pieniędzy. Nie raz dobrze mi się rozmawiało z chłopakami ,jeśli jednak zauważyłam ich jak wygladają a nie byli oni atrakcyjni przestałam ich zauważać i tak kończyła sie nasza znajomośc...Jednak z czasem im staję się strasza zmienia sie mój pogląd na życie jak i na mojego towarzysza życiowego. Teraz wiem ,że chciałabym zakochać sie w mężczyźnie co nie musi być piękny z zewnątrz ,ale piękny w środku , którego będe kochać wzajemnością . Pragnę poznać takiego , który zrobi dla mnie wszystko , będzie ze mną szczery , na którego będę zawsze mogła liczyć. Jeśli trafię na takiego chłopaka zawsze będę dziekowała Bogu i będę sie modlić o naszą miłość.
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-28T12:43:23+01:00
+Nie ma ideałów. Świat byłby strasznie nudny, gdyby nie nasze wady i niedoskonałości. Wszyscy to wiedzą, ale każdy chciałby mieć na własność chociaż jeden egzemplarz "idealnego człowieka". Zaliczam się do tej grupy "chcących". Z wielką chęcią stworzyłabym dla siebie towarzysza życia. Wybrałabym mu wygląd i charakter tak, aby mi w 100% odpowiadał. Zaczęłabym od wyglądu, chociaż zwracam uwagę na wnętrze a nie na aparycję.
+Mojemu ideałowi nadałabym delikatnie opalony kolor skóry, taki jak mają mulaci. "Wydłużyłabym" go do 175 cm. Lekko kręcone, czarne włosy do ucha opadały by lekko na czoło delikatnie zakrywając paroma kosmykami duże, ogrągłe, szmaragdowozielone oczy. Kształtny nos, a pod nim średnie, zawsze uśmiechnięte usta przysłaniające proste, białe zęby dopełniały by harmonię na idealnie owalnej twarzy. Miałby długie ręce, zakończone delikatnymi dłońmi z długimi, zwinnymi palcami. Pan Idealny miałby "kaloryfer" na płaskim brzuchu i bicepsy. Jego styl ubierania się również bym wybrała. Nosił by proste albo zwężane jeansy, trampki i luźne koszulki z logo ulubionego zespołu - RHCP, Blink 182 lub The Offspring. Nigdy nie założył by skarpetek do sandałów!
+Z racji tego, że jestem chrześcijanką musiałby być wierzący praktykujący. Chciała bym wraz z nim uczestniczyć we mszy świętej, modlić się i chodzić na pielgrzymki. Wybierając cechy znalazły by się tam: poczucie humoru, troskliwość, wrażliwość, altruizm, spontaniczność, romantyczność, opanowanie i tajemniczość. Chciałabym codziennie odkrywać u niego jakąś dobrą cechę. Mój wymarzony chłopak byłby zabawny i towarzyski. Miałby milion pomysłów na minutę i zabawiał by mnie, abym nigdy się z nim nie nudziła. Byłby inteligentny i czytałby dużo książek, niekiedy nawet dla mnie na głos.
+Pan Idealny isteresował by się siatkówką, gralibyśmy mecze na szkolnym boisku. Byłby poetą, i wysyłał by mi listy z wyznaniami miłosnymi. Grał by w rockowym, garażowym zespole na gitarze i śpiewałby w chórkach. Pisałby dla mnie piosenki i śpiewał jak serenady pod moim oknem. Nigdy by nie narzekał, gdybym kazała oglądać mu ze mną jakiś "babski wyciskacz łez". Dałabym mu funkcję "świetny kucharz", aby gotował mi różne przysmaki i "zakupomaniak", żeby nie narzekał na wspólnych wyprawach do centrum handlowego.
+Dla własnej wygody dodała bym przycisk "wyłącz" i "modyfikuj".
+I tak właśnie wyglądał by mój ideał, wymarzony chłopak. Cel praktycznie niemożliwy do osiągnięcia, ale modlę się do Boga, aby zesłał na moją drogę życia właśnie takiego mężczyznę. Wiara czyni cuda, więc wierzę, żę Bóg spełni moją prośbę.

"+" zaznaczyłam akapity :)
1 5 1