Odpowiedzi

2010-02-28T12:21:07+01:00
Moje zdanie na temat aborcji jest już ukształtowane.
Osobiście nie zdecydowałabym się na usunięcie ciąży. Uważam, że powinnam brać odpowiedzialność za swoje czyny i (nawet jeśli zmieniłoby to moje dotychczasowe życie) nie zdecydowałabym się na aborcję.
Nie umiałabym zabić własnego dziecka.
Choć ja tak uważam . Kady ma inne zdanie na ten tamat.Jedna kobieta sądzi, że ma prawo decydować o tym czy chce urodzić dziecko lub nie.
Często jednak bywa, że kobieta nie dokońca ma świadomość, że zabija własne dziecko.A dziecko jest częścią niej.I czymś naprawde wspaniałym.Nie każdy potrafi to docenić.A kobiety na ogół nie zdają sobie sprawy z konsekwencji swoich czynów.Popełniają ogromny błąd. I często tego żałują.
Usunięcie dziecko może grozić niepłodnościa.Co i tak dla niektórych kobiet nie robi wrażenia.Myślą one bardzo egoistycznie.
Nie umiem też zrozumieć i zaakceptować tego kiedy kobieta usuwa dziecko przez swój kaprys. Uważam, że dziecko to wspaniały dar, który niestety niekażdy wpełni rozumie.

Uważam, że kobieta, która zabija swoje dziecko popełnia morderstwo i powinna zostać ukarana.
Każdy ma prawo postanowić jak będzie wyglądać jego życie ale trzeba brać konsekwencje za swoje czyny. Oraz umieć za nie odpowiadać.A nie pozbywać się problemu.


Pasuję ???????