Odpowiedzi

2010-02-28T12:18:22+01:00
Kochany Piotrze!
Wiesz przeciez ze jestes dla mnie wszystkim i podobno listy wyrazaja jakie uczucia ma dana osoba do drugiej wiec pisze list.
Pamietasz nasze pierwsze spotkanie lub pierwsza randkę?To bylo takie fajne i bylo tak dawno, a my nadal jestesmy razem z czego bardzo sie ciesze.Nie wiem czym bym miala ci wyrazic co do ciebie czuje,ale wiedz ze bardzo cie kocham.
Ciesze z kazdego naszego spotkania,kazdego pocalunku i przytulenia i wiem ze przy tobie czuje sie bezpiecznie.Chcuialabym zeby tak pozostalo.Zeby trwalo wiecznie.Bo bez ciebie ja niemoge zyc.
Sle Ci caluski na koniec tego listu i tesknie za Toba.Pa!;*****
JOLA
Ps.Odpiszesz na moj list?


Dobra troche improwizowalam ale mysle ze moze byc ;D pozdrawiam ;))
4 3 4
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-28T12:20:29+01:00
Mój Drogi!
Piszę do Ciebie siedząc w ogrodzie pośród pachnących kwiatów. Patrzeę na zachodzące słonce i myślę o Tobie. Być może jeszcze o tym ie wiesz ale jesteś dla mnie kimś więcej niż tylko kolegą. MIle wspominam chwile spędzone razem i wiem ze tamte dni na długo pozostaną w mojej pamięci. Na myśl o kolejny m spotkaniu przeszywa minie radosc ktorej nie potrafie opisac Mam nadzieje ze juz niedlugo sie zobaczymy.
Napisz do mnie, czekam
Na zawsze Twoja <imię>
11 4 11
2010-02-28T12:20:36+01:00
Żagań dn, 28.02.2010r.

Najukochanisza Julio!


Pisze do Ciebie z potrzeby serca, gdyż zobaczyć Cie nie mogę. To miasto jest wielkie, piękne lecz nie przypomina Cię w ani jednym calu. Niewiem dlaczego musiałem wyjechać z rodzicami przecież mogłem zostać tutaj zamieszkałbym u ciotki Feli nie miałbym tak żle przecież widywał bym Cię codziennie a teraz tylko pozostała mi twoja pożólknięta fotografia z czasów beztroskich zabaw i smiechu. Muszę kończyc mam nadzieję, że zawsze pozostanę w twoim secru.

Romeo

PS.
Pamiętaj będe do Ciebie pisać codziennie.Nazawsze twój.
2 3 2