Odpowiedzi

2010-02-28T13:35:45+01:00
Piszę ten list z myślą przeczytania go za 20 lat. Chcę w nim podkreślić moje życie i świat mnie otaczający. Jest wiele rzeczy ważnych dla mnie i chcę to w tym liście wypisać, aby przypomnieć sobie jaka byłam w wieku xxx lat.
Ważna jest dla mnie rodzina, która zawsze mnie wspiera. Mogę liczyć na moich rodziców nawet jeśli są na mnie źli. Nie wyobrażam sobie życia bez nich, choć czasami myślę sobie, że gdyby ich nie było byłoby lepiej, ale wcale tak nie jest. Cieszę się, że mam takich rodziców, bo troszczą się o mnie i nie chcą by coś mi się stało.
Moim hobby jest coś naturalnego dal dziewczyn czyli śpiew. Poprawia mi on humor. Udowodniłam to sama na sobie, że śpiewanie kiedy jest mi smutno pomaga. Nie mam głosu jak słynne piosenkarki, ale to mi nie przeszkadza by nie śpiewać. Taniec to też moje hobby, ale nie tańczę tak często jak śpiewam.
Przyjaciele to coś bardzo ważnego w moim życiu. Bez nich czułabym się samotna i pusta. Każdy lubi być wśród osób z którymi lubi spędzać czas. Cieszę się, że ja mam takiego kogoś i mogę na nim polegać.Nie wiem co mam jeszcze napisać jeśli ci się spodoba to napisz do mnie coś o sobie a dokończę;P