Odpowiedzi

2010-02-28T14:28:38+01:00
Przedstawie dom mojej sąsiadki, która jest strasznie bogatą, ale samotną wdową.
Metalowy płot, gdzie na końcu każdego drążka jest mały posążek w kształcie paszczy lwa, otacza wielką działkę.
Ogródek.
Sztuczna, prosta trawa z powycinanymi sercami na powierzchni. Gdzieniegdzie krzaki czerwonej i białej róży. Kwiaty bardzo wielkie. Po lewej stronie trzy drzewka prosto powycinane w kwadrat, koło i trójkąt przez ogrodnika. Stojąc w tej posiadłości słychać lekki strumyk, a dokładniej to mały wodospad za domem. Wąska, długa ścieżka prowadzi, do ogromnych drewnianych drzwi. Dom Pani Malinowskiej wygląda jak nowoczesna chatka baby jagi. Zrobiona z cegieł, z czerwonym stromym dachem i długim kominem. Okna ma wielkie, od ziemi prawie pod sam sufit.
Wchodząc do przedpokoju widać wielkie weneckie lustro, które pokazuje wodospad w ogródku. Cały dół jest pokryty drewnianą podłogą. W salonie na scianie wisi wielki plazmowy telewizor, a pod nim stoi playstayson 7, każdy się dziwi, że starsza kobieta coś takiego ma, ale to pewnie dla wnuczków, które czasem ją odwiedzają. Piękna wielka kanapa z czerwonej skóry pasuje do bordowych zasłon na tych wielkich oknach. Ściany są białe, a przy suficie ciągnie się taki jakby złoty sznurek. Kuchnia oddzielona jest salonem metalowym barkiem, na którym stoi ekspres do kawy i telefon, z wielkim ekranem, na którym widać osobe, zktórą się rozmawia. W kuchni ma same najnowsze urządzenia. Roboty kuchenne itp. Ogółem cała kuchnia jest bardzo jasna. Najciemniejszą rzeczą jest wielki stół i cztery krzesła z czerwoną gąbką, na której się siedzi.
Łazienka jest również biała, ze zloto brązowymi meblami. Na samym jej środku stoi wielka wanna, wyglądająca jak basen, ze złotym kranem. Choć może to dziwne, ale łazienka jest chyba jej największym pomieszczeniem. Po boku są dwa długie lustra, podłoga jest podgrzewana.
Sypialnia jest w kolorach beżu i jasnego błękitu. Łóżko tak wielkie jak prawie cały pokój i całe ściane pokryte są lustrami.
Ostatnie pomieszczenie tego fantastycznego domu to mała pracownia, gdzie moja sąsiadka rzeźbi specjalnymi nożami ozdoby do ogrodów. Jest to najdziwniejsze pomieszczenie w całym domu. Stoi tam robot wielkości człowieka "Domowa sprzątaczka" firmy Philips. Mały odkurzacz, z tej samej serii, który sam chodzi po domu i zamiata śmieci. Wielkie okno wychodzi na drugą część ogródku, na której widać ogromną chuśtawkę zaczepioną do drzewa, które najmniej pasuje do całego otoczenia, bo nie jest nic podcięte i rośnie tak jak mu przyszło rosnąć.
1 5 1