Cześć, Darku!
Wiesz, że nie chciałem się przeprowadzać. Najbardziej bałem się nowej szkoły, ale nie jest źle. Koleżanki i koledzy przyjęli mnie bardzo sympatycznie, tak samo nauczyciele. Nikt mnie nie wyśmiewał ani nie zaczepiał. Nawet pani od matematyki powiedziała, że nie będzie mnie na razie pytać, żebym najpierw przyzwyczaił się do jej wymagań. Tak że w ogóle jest fajnie.
Tylko pan od polskiego jakiś dziwny. Dziś powiedziałem, że kosmici, E.T., zielone ludziki z Marsa itp. to kompletna bujda i oszustwo dla naiwnych. Pan popatrzył na mnie i powiedział, że nie mam racji. Czyżby on wierzył w te bajki dla dzieci? Napisz, co Ty o tym myślisz.
Trzymaj się
Sławek


W imieniu Darka napisz do Sławka list, w którym postarasz się odpowiedzieć na jego pytanie.

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-28T15:03:58+01:00
Cześć Sławku!
O nadaniu wyróżnienia byłemu Rektorowi UŚ za zasługi sprzyjające rozwojowi szkolnictwa wyższego w województwie śląskim zadecydował Senat Uczelni na posiedzeniu 25 września 2002 roku. List Uznania jest podziękowaniem Rektora i Senatu Śląskiej Akademii Medycznej dla prof. Tadeusza Sławka za wszelkie starania służące stworzeniu śląskim uczelniom optymalnych warunków funkcjonowania w chwili obecnej jak i najlepszych perspektyw na przyszłość, szczególnie za wprowadzenie problematyki szkolnictwa wyższego na znaczącą pozycję w Strategii Rozwoju Województwa Śląskiego, istotny wkład w powstanie Śląskiej Akademickiej Sieci Komputerowej oraz godne reprezentowanie interesów regionalnego środowiska akademickiego na forum krajowym. W uzasadnieniu decyzji Senatu czytamy: Konsekwentne działania Pana Profesora służące integracji śląskich szkół wyższych, jak i ich rozwojowi oraz wzbogacaniu ich dorobku naukowego, przyczyniły się do kształtowania nowego oblicza przemysłowego dotychczas regionu i nadania mu rangi znaczącego ośrodka nauki i kultury.
1 1 1
2010-02-28T15:13:59+01:00
Cześć Sławku !
Dziękuję za Twój list. Bardzo jestem zadowolony, że tak szybko się ustatkowałeś i przyzwyczaiłeś do nowej szkoły. U nas wszystko po staremu.
Bardzo byłem zaskoczony, gdy czytałem o tym Twoim nauczycielu z polskiego. Może nie mógł zrozumieć, dlaczego dzisiejsze dzieci nie wierzą już w kosmitów, ufo itp. ? Myślę, że on sam nie wierzy... Poza tym nic nie jest udowodnione, może jednak żyją takie stwory na innych planetach ?
Trzymaj się ! Napisz jeszcze ! Cześć
Darek
66 1 66