Odpowiedzi

2010-02-28T15:45:42+01:00
Myślę, że wiek w którym żyjemy powinien zabłysnąć w historii ludzkości. Będzie zapewne bardzo nowoczesny i przyniesie nam wiele korzyści... Uważam, że w XX\ w. zostanie zkonstruowanych wiele przydatnych i ciekawych urządzeń, jak np. roboty (nie tylko kuchenne), coraz nowocześniejsze komputery i komórki, dzięki którym coraz lepiej skontaktować się będzie z najbliższymi, czy elektroniczne samochody, sprzyjające środowisku. Ale upływający czas napewno nie zmieni ludzi, którzy pomimo tych wielu urzędzeń będę chcieli dalej szukać wynalazków i konstruować coraz dziwniejsze żeczy.
Uważam że nasze Państwo powinno odbudować się w tym wieku, mam tu na myśli nowe szkoły, piękniejsze i przede wszystkim tańsze domy, mieszkania i samochody. Władze powinny zareagować na poziom bezrobocia, jaki u nas panuje, oraz szybszą budowę dróg, a także większy zasięg internetowy, dzięki któremu ludzie na wsi będą mogli z niego korzystać.
Chciałabym zaapelować tu do wszystkich: cieszmy się tym co już mam, a mamy naprawdę dużo! Ten wiek będzie z pewnością szczęśliwy jeśli pozostanie taki jaki się zaczął! :)