Odpowiedzi

2010-02-28T18:47:34+01:00
Warszawa, 10.03.10r.

Witaj Drogi Przyjacielu
Dowiedziałam się o Twoich problemach z alkoholem. Wybacz mi to, ze się wtrącam w Twoje życie, ale sumienie nie pozwala mi na przejście obok Twojego problemu.
Pewnie będziesz zawzięcie twierdzić, że nad wszystkim panujesz, ale uwierz mi, że tak nie jest. Wiem, ze nie łatwo przyznać się do uzależnienia, ale daj szansę sobie pomóc.
Przemyśl kwestie swojej przyszłości, jak sobie siebie wyobrażasz, zdrowego, wysportowanego, pełnego energii młodzieńca czy zaniedbanego, śmierdzącego, ledwo żywego, zdziadziałego pana??
Przemyśl też to, że jadąc samochodem możesz spowodować wypadek, i ty lub ktoś inny przypłaci go życiem bądź zostanie kaleką. Po alkoholu możesz tez stracić kontrole i dać komuś nowe życie, w sposób nie planowany.
Bardzo cię proszę przemyśl to co Ci powiedziałam, gdyż jest to bardzo ważna sprawa, bo cóż może być cenniejszego niż własne życie. Pomyśl też o tych wszystkich którzy stracili życie przez alkohol bądź zrujnowali swoje rodziny, utracili wszystko. Przyjaciele się od niech odwrócili, pozostali całkiem sami.
Istnieje wiele form pomocy ludziom z Twoimi problemami. Proszę skorzystaj z nich
Gorąco cię pozdrawia, i licze na odpowiedź
ANIA
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-28T20:46:23+01:00
Drogi Przyjacielu!

Witaj! Doszły mnie ostatnio niepokojące wieści o twoich problemach! Chciała bym być blisko Ciebie i wspierać Cię. Jednak stoi mi na tej drodze przeszkoda w postaci odległości. Myślę, że sposobem na to będzie, jeśli opiszę Ci jak źle czynisz i o ile życie będzie piękniejsze bez tego nałogu. Popadając w nałóg możesz stracić życiue! Gdyż organizm pijanego nie jest w pełni sprawny. Jesteśmy jeszcze tacy młodzi, tyle życia przed nami. Każda chwila w życiu może być tą ostatnią. Nie znamy dnia ani godziny więc powinniśmy szanować nasze życie. Powinniśmy żyć z hasłem ''Carpe diem!'' (łac. ''Chwytaj dzień!''). Miej szacunek do innych i do samego siebie a na pewno będziesz w życiu szczęśliwy. Zamiast się zamartwiać, żyć w smutku i co z tym idzie w Twoim przypadku pić alkohol, pokonujmy przeciwności z usmiechem na twarzy. Warto zawsze się śmiać, więc żyjmy chwilą, gdyż życie jest jedno, więcej szansy nie dostaniemy, więc trzeba je w pełni wykorzystać. Jęsli chcesz to mogę Ci pomóc z tym walczyć i razem na pewno nam się uda! Jesteś młody! wydawaj pieniądze na lody albo ciuchy, lecz nie popadaj w złe uzależnienia. Zepsujesz swoje zdrowie w przyeciwnym wypadku i możesz za pare lat skończyć nawet w szpitalu! Nie mogę być obojętna w tej sprawie, JESTEŚMY PRZYJACIÓŁMI, chodź to Twoje życie i zrobisz z nim co zechcesz, lecz tylko pomyśl, jakie życie może być piękne! Trzymam za wszystko kciuki i czekam na Twoją odpowiedź..


Twoja Przyjaciółka!
1 5 1