Tekturowe i prawdziwe słowiki w świecie reklamy- rozwiń tę przenośnię w kilkunastu zdaniowe wypowiedzi, podając znane ci przykłady reklam i wyrażając opinię ich treści formie i skutkach. mam to na jutro zadane plis pomóżcie. omawiamy teraz wiersz Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego pt. bajka o słowikach proszę pomóżcie mi błagam.

Tylko SZYBKO dam NAJJ !! :):)

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-03T15:29:20+01:00
Chodzi o to że tylko niektóre reklamy są całkowicie prawdziwe a co poniektóre nie przekazują całej prawdy i często przedstawiają daną rzecz w różowych barwach. Nie informują o dodatkowych poleceniach które trzeba wykonać jak np. reklama darmowych minut i esemesów po każdym doładowaniu gdzie nie dodają że telefon trzeba doładować za minimum 50zł żeby je dostać później ktoś doładuje telefon za np.20 zł i będzie się dziwił że pieniędzy ubywa lub jak reklama soków nie zawierających cukru a przecież nikt nie powiedział że nie zawierają słodzików lub reklama środków czystości niby wszystko będzie wyczyszczone a to nie całkiem prawda .To właśnie tekturowe słowiki w świecie reklam.Niby wszystko pięknie a tak naprawdę to nie wszystko. Prawdziwymi słowikami są natomiast reklamy które przedstawiają daną rzecz taką jaką jest, informują o jej całości, bez haczyków, nie koloryzują jej. Są to reklamy prawdziwe zazwyczaj informują o czymś naprawdę dobrym.Niestety takich reklam jest bardzo mało. Jak np.reklama która dodaje że trzeba doładować telefon za określoną kwotę by dostać darmowe minuty lub reklama przedstawiająca że sok nie ma ani cukrów ani słodzików.
139 4 139
2010-03-03T16:50:52+01:00
Najbardziej zaciekawila mnie reklama o tekturowych slowikach , gdyz ktos musial miec niezwykla wyobraznie to wymylenia takiego czegos interesujacego. Opowiada ona jak zwierzeta w klatce moga cierpiec dlatego nie mozna zamykac ich w klatkach ...

dopisz sobie cos jeszcze licze na naj
8 2 8