Hayy. Mam zadanie z anglika. Opisać najlepszą i najgorszą szkołę wg mnie. Krótko. Np. Że w tej najlepszej szkole można się malować i chodzić w bikini xdd A w najgorszej trzeba nosić mundurki. Byle co napiszcie. Bardzo plooose o pomoc. Dosłownie w 3 zdaniach każdą z tych szkół.

3

Odpowiedzi

2010-02-28T17:50:33+01:00
Najlepsza..

My best school ist fantastic. Girls wearing a sexy closes and have a dyed hair. Boys is handsom and have a spiky hair

- moja najlepsza szkola jest fantastyczna. Dziewczyny nosza seksowne ubrania i maja farbowane wlosy a chlopcy sa przystojni i maja wlosy na jeza.

Najgorsza...

my worst school is horrible. Children wearing a uniforms and boys have shared head

-moja najgorsza szkola jest straszna. Dzieci nosza mundurki a chlopcy maja zgolone glowy.Nie wiem czy wszystko dobrze ale chce pomóc ;D :))))
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-28T17:51:48+01:00
Wg mnie najgorsza szkoła to taka w której trzeba nosić mundurki. zajęcia są od godziny 8 do 16. nauczyciele są bardzo surowi.
w najlepszej szkole można można się malować i chodzić w bikini. nauczyciele są wrozumiali i mamy luźne godziny lekcji. każdy robi co chce.

by me, the worst school is one in which the need to wear uniforms. classes are from 8 to 16 teachers are very strict. in the best school you can paint and walk in a bikini. Teachers are sensible hours, and we loose the lesson. everyone does what he wants.
2010-02-28T18:15:00+01:00
For me the best school would be school where you can wear clothes which you like, you can have your hair dyed and you can have your body tattoed. I would never go to school in which you can't have your ears pierced or you have to wear uniform.

Dla mnie najlepszą szkołą byłaby szkoła, w której możesz nosić ubrania jakie lubisz, możesz mieć pofarbowane włosy i możesz mieć wytatuowane ciało. Nigdy nie chciałabym pójść do szkoły, w której nie można mieć przekutych uszu albo trzeba nosić mundurki .