Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-28T17:53:16+01:00
PAN JEZUS UPADA PO RAZ PIERWSZY.
1. Pan Jezus zmęczony swą drogą i bólem potyka się o jeden z kamieni. Jest wycieńczony, nie może się podnieść mimo natarczywych żołnierzy, którzy zadawają mu jeszcze większy ból. W końcu wstaje i idzie dalej, mimo braku sił aby nas zbawić.
2. My też czasem upadamy ale nie mamy tylu sił aby się podnieść i spróbować jeszcze raz. Najczęściej się poddajemy i nie mamy ochoty iść dalej.
3. Ty tego nie zrobiłeś, poszedłeś dalej aby zbawić nas grzeszników. Dziękujemy Ci za to i prosimy abyś pomagał nam podnieść się i iść dalej tak jak Ty to zrobiłeś dla nas.

LICZĘ NA NAJ!
pzdr;*!
13 3 13
dostałem 1 z przyrody bo to napisałem huehuehue żartuję
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • WCW
  • Rozwiązujący
2010-02-28T19:39:29+01:00
Stacja I
Pan Jezus na śmierć skazany
1. Piłat wydaje wyrok śmierci na Pana Jezusa, ponieważ żydzi tego chcieli
2. Ile razy my niesłusznie kogoś osądzamy, wydajemy wyrok na kogoś niewinnego
3. Prosimy Cię Panie Jezu o to, żebyśmy sprawiedliwie osądzali innych ludzi i ich postępowanie
10 4 10
2010-02-28T21:36:12+01:00
STACJA IV - Jezus spotyka Matkę

Panie, miałeś wspaniałą Matkę, najwspanialszą z kobiet, jakie żyły na ziemi. Rozumieliście się bez słów. Ale i w Waszym spotkaniu były bolesne nieporozumienia. Pamiętasz, Panie, jak mając dwanaście lat zostałeś w świątyni, a Ona szukała Ciebie z bólem serca?

Prawdziwa miłość rodziców do dzieci i dzieci do rodziców kształtuje się przez długie lata. W okresie młodzieńczym nieuniknione są bowiem napięcia. Chodzi tylko o to, by one nie zniszczyły, ani rodziców, ani ich dzieci. By były twórcze, by doskonaliły ich wzajemny szacunek i miłość.

Panie, przez ręce Twojej Matki, prosimy Cię o błogosławieństwo dla naszych rodziców. Spraw, byśmy umieli ich coraz bardziej szanować i kochać.
4 3 4