Moglibyście sprawdzic to opowiadanie prosze . Pewnego dnia na królewskim dworze król rozkazał swoim sługa znaleść dwóch najlepszych rycerzy . Gdy słudzy już znależli tych dwóch przeciwników . Król powiedzial , że który zwycięży to ożeni sie z jego córką Elżbietą i dostanie pół królestwa . Miejscem walki będzie polana tam dwaj rycerze zaczną walkę .
Minęły trzy dni .Dwaj rycerze spotkali się i zaczęli walkę .Oby dwaj byli ubrani w ciemno - brązowe zbroje a w ręce trzymali miecz . Nagle jeden z nich krzyczy
- Jak masz na imię - pyta
- arnold a ty
- Gotfryd Walcz krzyczy
Krajobraz przedstawia bujna rośliność , która towarzyszy w trakcie walki .Krzewy są rozłożyste i zielone .Arnold walczy na bialym koniu , który jest ubrany w czerwone wstęgi a , goltfryd jest na czarnym koniu , który również jest ubrany w niebieskie wstęgi . Nagle Golfryd nie z przymierzonej chwili zatakował Arnolda . Zaczęli walczyc coraz szybciej i szybciej i jak raz Arnoldowi wypadł miecz z ręki ale go złapał . Goltfryd zacząl krzyczeć i złościć się .
- Podaj sie , podaj
- Nigdy , nigdy się nie podam - mówi arnold .Musisz mnie pokonać .
- Dobrze
Gotfryd uderzyl konia Arnolda . Koń upadł i nie mogł wstać .Arnold mówi to niesprawiedliwe miałeś mnie pokonac a nie moje go konia . walka nie skończyla się rycerz zaprowadził swojefo konia do weterynarza . Kon jednak nie mógl powrócic do walki . Rycerz byl załamany . Postanowil poszukać sobie nowego . Odkupil go od dobrego , starszego rycerza do Zawiszy Czarenego . Kon nie wiarygodnie sie szybko poruszał .
Następny dzien Arnold przyjechał na swoim nowym koniu . Gotfryd zaczął sie śmiać a tak naprawdę sie bał , że Arnold go pokona .
- Czemu nie przygotowujesz sie do walki - pyta Arnold
- Juz jestem gotowy a ty
- też
Gotfryd zatakował Arnolda ale on zrobil unik . GOtfryd nie zauważająć z tyłu drzewa przewraca sie . Arnold z chodzi z konia przylożył mu do gardła miecz i powiedział : teraz albo nigdy . Po chwili go zabil .
Szczęśliwy Arnold pojechał do królestwa ogłosic , że wygral . Król dał mu pół królestwa i ręke przepięknej Elżbiety .
Król zrobil huczne wesele . Elżbieta i Arnold żyli długo i szczęśliwie . prosze sprawdzie mi styl

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-28T17:52:43+01:00
Powtarza się na początku wali i walke słowo to możesz zastąpić określeniem bitwa,powtarza się za często dwaj,powtarza się ubrany , możesz zastąpić to wyrazem przyodziany albo np. konia dekoruje wstęga koloru czerwonego,nie możesz napisać ,, i jak raz '',powtarza się słowo koń , zastąp to na słowo rumak albo zwierzę
A to jest opowiadanie z walki rycerzy