Napisz czym jest aborcja,dlaczego kościół jets przeciwko,co ja uważam na ten temat(ja jestem przeciw)i napisac dlaczego jestem przeciw.(Odnieś się do problemu na podstawie zdobytej wiedzy i własnych przemyśleń.
Tytół pracy to:"Aborcja,wybór między życiem a śmiercią"
Musi być dosyć długie,chociaż na jedną stronę w zeszycie,bardzo proszę o nie kopiowanie gotowych tekstów z internetu,ważne aby praca nie zawierała błędów ortograficznych i języcznych,była napisana bogatym,ale nie filozoficznym językiem,bez neizrozumiałych stów.Bardzo proszę,pomóżcie!
Dam 20 pkt!

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-28T19:12:50+01:00
Aborcja wybór między życiem, a śmiercią.
Kościół katolicki zabrania wykonywania zabiegu aborcji, ponieważ uważa, że jest ,, morderstwem osoby absolutnie bezbronnej, którego nie można niczym usprawiedliwić." Sądzę, że ten zabieg nie jest morderstwem. W wielu krajach ten zabieg jest legalny. Płód nie jest na tyle rozwinięty, aby można nazwać to zabójstwem. Są przypadki w których ten zabieg jest konieczny,np:
-gwałt, np. kaźrodczy
-poważna choroba płodu
-zagrożenie życia matki.
Kościół Katolicki zabrania stosowania antykoncepcji. Wiele młodych dziewczyn zachodzi w ciążę i podejmuje się tego zabiegu, ponieważ nie są w stanie wychować swojego dziecka i równocześnie się edukować. Uważam, że jest to każdego indywidualna sprawa i Kościół nie powinien w to ingerować
6 3 6