Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-28T18:40:47+01:00
Moj ogród jest bardzo piękny . Są w nim przeważnie kwiaty , drzewa i owady . PO środku ogrodu rozkłada się ścieżka otoczona kwiatami , międzyinnymi takich jak tulipany , bratki , a wiosną krokusy . Ścieżka prowadzi do drzew . Drzewa wiosną są przyozdobione kwiatami i pąkami z których będą owoce . Przy płocie rozkładają się latem piękne krzaki róż , a przy krzakach znów kwiaty , które są jeszcze piękniejsze od tych , które są przy ścieżce . Nad ścieżką latają motyle , pszczoły oraz inne owady . Moim zdaniem ogród jest jeszcze piękniejszy niż w opisie .
  • Użytkownik Zadane
2010-02-28T18:45:46+01:00
W moim ogrodzie jest pełno pieknych i kolorowych kwiatów, które przyciągają swoją wonią. Róze wiją sie przy płocie. Malwy to królowe szczytu. Wokół oczka wodnego, sa rabatki cyń i astrów. Koło ścieżek są szafirki. Piwonie to wielkie kepy kolorowe, białe i różowe. Cały ogród jest piekny i cudowny. Są tam także krzewy takie jak tuje czy forsycja.

Według mnie warto jest miec ogród bo jest on piekny i estetyczny. Mozna hodować swoje ulubione kwiaty. Jest to hobby lub zajęcie. Na dodatek mozna miec piekny i kolorowy bukiet i poczuc cudowną, a zarazem delikatną woń kwiatów.