Odpowiedzi

2010-02-28T19:35:50+01:00
0,7kg*9,20=6,44zł
1,2*3,90=4,68
20-(6,44+4,68)=8,88zł
2010-02-28T19:36:00+01:00
20-(9,2*0,7+3,9*1,2)=20-11,12=8,88
Licze na naj:)
2010-02-28T19:37:52+01:00
9,20zł:10=0,92zł 0,92zł*7=6,44zł 3,90zł:5=0,78zł 0,78zł*1+0,78zł
3,90zł+0,78zł=4,68zł
4,68zł+6,44zł=11,12zł 20,00zł-11,12zł=8,88zł


Otrzymał 8zł88gr reszty.