Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-28T22:44:18+01:00
Cześć!

Na wstępie mojego listu chciałabym cie pozdrowić i zapytać jak sie czujesz ;))
Mam nadzieje że dobrze, już napoczątku pisze z prośbą o odpisanie mi na ten list. Chciałabym Ci opowiedzieć o Warszawie!!. To miejsce w którym mieszkam, w którym sie wychowałam. To stolica mojego Państwa - Polski.
Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy. Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze. Warszawa jest dobrze przygotowana na przyjęcie gości. W około 200 obiektach na turystów czeka 20 tys. miejsc noclegowych, przy czym zarówno standard, jak i formy noclegów dostosowano do różnych potrzeb i warunków finansowych gości. Tak, więc obok hoteli o zróżnicowanym standardzie na turystów czekają także schroniska i kampingi. Od połowy lat osiemdziesiątych możliwościami inwestowania w Warszawie zainteresowały się międzynarodowe korporacje hotelowe. Do dziś powstały obiekty takich sieci jak: Le Royal Meridien, Holiday Inn, Intercontinental, Mariott, Mercure, Sheraton czy Ibis.
Opisałam w skrócie. Lecz mam nadzieje że przyjedziesz do Polski odwiedzić mnie a przedewszystkim zwiedzić ten piękny kraj i piekną Warszawę
Trzymaj sie cieplutko
Twoja Weronika ;))


Pisałam sama może być pare błędów ;))
Tam sobie możesz zmienić jak np w warsz. nie mieszkasz ja tylko improwizowałam
prosze i powodzenia :)))
Pozdrawiam ;D
prosze o naj ale niemusisz :P:p;P
3 4 3