Ich bereite das so zu :
ich rUhre Butter, gibt dazu Zucker und rUhre, gebe die Eier und Vanillinzucker zu, rUhre bis eine cremige Masse entsteht. Dann gebe ich
HaselnUsse, geriebene Schokolade und Backpulver dazu. Den Teig gebe ich in eine Backform und backe ihn bei 180 (stopni) C ca. 35 Min. Nach dem AuskUhlen bestreiche ich die Torte mit der geschlagenen Sahne, streicht reichlich EierlikOr darUber und verziert ich mit Schokoladenraspeln.
Guten Appetit!PROSZĘ PRZETŁUMACZYĆ NA POLSKI.

2

Odpowiedzi

2010-02-28T22:54:25+01:00
Przygotowuję to tak do: ja rUhre daje masło, do tego cukier i rUhre daje, jajka i Vanillinzucker do, rUhre wynika do kremowej masy. Potem dokładam HaselnUsse, pocierana czekolada i proszek do pieczenia. Oddaję ciasto do formy do pieczenia i piecze go przy 180 (stopni) C ok. 35 Min. Po AuskUhlen posmaruję tort zbitą śmietaną, obficie EierlikOr darUber gładzi i dekorujcie ja wiórkami czekoladowymi. Smacznego!
1 3 1
2010-02-28T23:07:17+01:00
(zubereiten przygotowywać jest czasownikiem rozdzielnie złożonym czy zu idzie na koniec zdania)
Przygotowuje to tak: Mieszam masło, do tego jest cukier i mieszam, dodaje jajka i cukier waniliowy, mieszam do kremowej masy (entsteht znaczy powstaje więc nie wiem do czego to ma być). Później daję do tego orzechy laskowe, tartą czekoladę i proszek do pieczenia. Ciasto daję do formy pieczeniowej(do blaszki) i piekę go przy 180 stopniach 35 minut. Po ostudzeniu smaruję tort bita śmietaną, na to maluję obficie likierem jajecznym i dekoruję wiórkami czekoladowymi.
Smacznego!
1 5 1