Odpowiedzi

2010-03-01T09:34:08+01:00
Podanie o pracę.
Chciałabym zatrudnic się w tej pracy ponieważ jestem wesoła, mam swoje zdanie, śmieszna i zawsze przyznaje racje klientowi. Pomagam innym gdy mają jakiś problem więc także bym była zaradna na różne problemy w pracy i nie tylko. Mam swój ubioru, gdy wszyscy ubierają się na szaro (oczywiście nie pan ;) ) ja wyglądam jak paw taka kolorowa i przyozdobiona, jeśli panu te ozdoby będą przeszkadzać to nie musze ich nosić wystarczy jedno pana słowo. Mam nadzieje, że wypadłam znakomicie, jeszcze tak na marginesie będe praować bardzo intensywnie !
.....imię i nazwisko twoje.....

Mam nadzieje,że pomogłam ;)
3 1 3
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-01T09:35:43+01:00
Szanowny Panie Dyrektorze!
Serdecznie witam. Nazywam sie Jan Kowalski.
Od dawna marzę o pracy dziennikarza radiowego, niestety z powodu studiów nie mogłem jej podjąć. Teraz, gdy zakończyłem naukę chcę zrealizować swoje marzenia. Nie zdecydowałbym się jednak pracować w jakiejś skomercjalizowanej rozgłośni o niskim poziomie. Pragnąłbym prowadzić audycje w radiowe, które szczycą się swoją historią i tradycją. Dlatego własnie piszę do Pana.
Ukonczyłem Szkołę Filmową w Łodzi, wydział aktorski.
Wcześniej w liceum byłem dyrektorem, prowadzącym i realizatorem w szkolnym radiowęzle. Miałem częsty kontakt z profesjonalnym studiem radiowym. Bardzo czesto gościłem w rożnych audycjach w PR Bis. Zdarzyło się też kilka razy, iż prowadziłem programy sam, według własnego scenariusza. Dzięki temu nabyłem doświadczenie
i odpowiednią wiedzę.
Lubię pracować samodzielnie i realizować własne pomysły jednak, jeśli zachodzi taka potrzeba, potrafię nawiązać efektywną współpracę z zespołem.
Od paru lat interesuję się ludzką psychiką, zachowaniami i reakcjami na pewne sytuacje. Myślę, że pomoże mi to w dobieraniu tematow do audycji, jak również w bezpośrednim kontakcie ze słuchaczami.
Obecnie mogę deklarowac pełną dyspozycyjność. Mam dużo wolnego czasu, który w całości chcę poświęcić pracy. Jeśli zaszłaby taka potrzeba, mógłbym prowadzić audycje również w święta. Ponadto jeśli dostałbym pracę w Pańskim radiu, nie szukałbym się żadnych innych zajęć.
Mam nadzieję, że moje audycje wniosą coś nowego i ciekawego do obecnego repertuaru radia.
Nie byłyby one jednotematycznymi blokami. Każda byłaby inna. Czasami traktowałyby o bardzo poważnych sprawach, a czasami (co częściej) byłby relaksujące i wesołe. Preferuję promowanie alternatywnej, przeważnie mało znanej, dobrej muzyki.
Pomimo, iż jestem dość nowoczesny, nie toleruję niedawno powstałej „mody” prowadzenia audycji. Mam na myśli prezenterów, którzy wchodzą do studia, sami nie wiedzą, co chcą powiedzieć, co chwilę przerywając wypowiedź znaczącym: „yyyyyyyy...”
Ja gwarantuję pełen profesjonalizm: skrupulatne przygotowywanie audycji, dokładne przemyslenie poszczegolnych wypowiedzi oraz używanie bogatego słownictwa.
Z wielką przyjemnością przybliże Panu szczegóły mojej propozycji podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Mam ogromna nadzieje ze moj list zostanie rozpatrzony pozytywnie.
3 3 3
2010-03-01T09:37:32+01:00
01.03.2010r,Warszawa

Witam Państwa serdecznie!
Uprzejmie informuję,iż składam swój wniosek wraz z dokumentami i badaniami z prośbą p przyjęcie do pracy w Firmie Budowlanej ROLUBUD.
Z badań wynika,iż ja Jan Kowalski nadaję się pod względem fizycznym jak i psychicznym.
Proszę o spojrzenie chociażby na te dokumenty i wyrozumiałość, oraz pozwolenie na pracę w tej firmie. Obiecuję,że o własny obowiązek będę dbał,i wykonywał go tak jak najlepiej potrafię.
Nie będę stwarzał problemów w panującej w firmie miłej i sympatycznej atmosferze.

Z poważaniem -
Jan Kowalski