Odpowiedzi

2010-03-02T12:42:40+01:00
List motywaczjny:
Szanowni Państwo!

Zwracam się do Panstwa Agencji z nadzieją, że współpracują Państwo z firmami poszuku­jącymi fachowej kadry zarządzającej do działów produkcji lub technologii. Dotychczas praco­wałem w branży wyrobów plastikowych i specjalistycznych chemikaliów przemysłowych. Sadzę, że z moim dotychczasowym doswiadczeniem mógłbym wiele wnieść do rozwijających się firm.

W załączonym CV dostarczam Państwu niezbędnych informacji o mojej dotychczasowej dro­dze zawodowej i opanowanych umiejętnościach. Byłoby mi miło podyskutować o mojej karie­rze zawodowej, choćby tylko w formie orientacyjnej.

W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań proszę o telefon. Oczekuję również informacji o pracy, która mogłaby odpowiadać moim zainteresowaniom.zyciorys:
Wanda Poselska Włocławek, 20.08.2010 r.

ul. Liliowa 2 m. 14 87-800 Włocławek

ŻYCIORYS

Urodziłam się 13 stycznia 1960 r. we Włocławku. W latach 1967-1975 uczęszczałam do Szkoły Podstawowej nr 6 w tym mieście. Po jej ukończeniu zostałam przyjęta do Liceum Ogólnokształcącego nr 2 we Włocławku. Ukończyłam je w roku 1979 z wyróżnieniem. W tym samym roku rozpoczęłam studia na Wydziale Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Byłam bardzo dobra studentką. Po ukończeniu studiów wróciłam do rodzinnego Włocławka, gdzie podjęłam pracę asystentki bibliotekarza w Bibliotece Publicznej nr 3. W placówce tej pracuję do dziś.

Jestem mężatką i mam dwoje dzieci w wieku szkolnym.


1 1 1