Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-01T15:03:15+01:00
Moim zdaniem współczesny świat niepełnosprawnymch traktuje bardzo ostro!! Uważa, że jeśli ktoś jest niepełnosprawny to od razu głupi! Niepełnosprawne osoby oceniamy pochopnie, nie licząc się z jego uczuciami.. Jesteśmy Bardzo nieczuli dla innych. Taka osoba ma o wiele mniejsze szzanse na znaleźienie sobie pracy i ułorzenie normalnego zycia niż my. Bo każdy szef pomysli sobie skoro on jest niepełnosprawny to i będą z nim sasme kłopoty a to jest nie prawda. Jesli zatrudnimy niepełnosprawną osobę to ona bedzie sie starała z całych sił i bedziemy z niej zadowoleni bardziej niz z normalnej osoby. W dzisiejszych czasach panuje tzw.''bezczulica''. Nie zwracamy uwagi na innych. Gdy np. jedziemy gdzieś i widzimy na parkingu że nie ma wolnego miejca, tylk dla niepełnosprawnych jest kilka miejsc, myslimy sobie nic się przecież nie stanie jak na chcwile staniemy. Jeśli więkrzość ludzi tak bedzie myslało, to ludzie niepełnosprawni beda mieli gorsze zycie.Dlatego powiniśmy z całych sił pomagać takim osobom;D
Mam nadzieje, że pomogłam Jak jest jakieś ale to napisz do mnie a napewno odpisze;D
mam pytanie Dasz naj...??
2010-03-01T15:09:04+01:00
(fajnie by bylo gdybys zaczela cos sama ze masz ciocie nieoelnosprawna ale twoja kumpela ma wiesz cos takiego nawet dla picu xd)
Moja kolezanka Ania ma niewidoma ciocie, Ania czesto tam jezdzi aby jej pomoc. ciagle sie zastanawiam jak to jest byc niepelnosparwnym; na pewno nikt tego nie chce lecz kazdego moze to spotkac. wazne jest by sie nie zalamywac i dazyc do wyznaczonych sobie celow. niepelnosprawni byli dlugo postrzagani jako gorsi, uprzywilejowani. jednak kiedy sie juz zna taka osobe to zapomina sie ze ma jakiekolwiek slabosci fizyczne. Cicia Ani choc jest niewidoma to pracuje jest dziennikarka w radiu i niedlugo zacznie prowadzic audycje poranne i to wlasnie przyklad osoby ktora sie nie zalamala i moze teraz spelniac swoje marzenia. sadze ze przez takie zachowanie niepelnosprawni sa podziwiani przez innych. jednak nie mozemy zapominac ze to ludzie w jakis tam sposob cierpiacy i musimy im poomagac jak tylko moz3my .
1 4 1