Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-01T15:19:28+01:00
Hej Aniu!
Na początku mojego listu serdecznie Cię pozdrawiam i przesyłam gorące pozdrowienia także dla twojej rodziny. Właśnie wróciłam z ferii zimowych. Było niesamowicie! A ty jak spędziłaś wolny czas?
W pierwszym tygodniu ferii byłam z rodzicami w Zakopanem. Zwiedzałam góry, zabytki, zjeżdżałam na nartach. Wieczorami słuchałam opowieści starego bacy. Ale śmieszne historie opowiadał! Poznałam takiego fajnego kolegę . Mieszkał w tym samym pensjonacie co ja. Codziennie rozmawialiśmy. Jest tylko rok starszy. Wymieniliśmy się nr telefonu. Piszemy od tamtej pory bardzo często. Oprócz tego oczywiście spacerowałam po Krupówkach, zobaczyłam skocznię i odwiedziłam wszystkie bary z góralskim jedzeniem.Drugi tydzień był również bardzo atrakcyjny. Byłam z kuzynką Beatą w Krakowie. To niesamowite miasto! Musimy się tam jeszcze wybrać razem! Zrobiliśmy sobie mnóstwo zdjęć. Zwiedziłam kościół Mariacki sukiennice i wawel. Następnego dnia pojechałam do babci na wieś. Razem z kuzynami pojechaliśmy na kulig. Potem było ognisko. Świetnie się bawiłam. U babci jest super! Ona tak świetnie gotuje! i Taka piękna okolic!
Te ferie były super. Musimy się spotkać to opowiem Ci szczegóły. Jeszcze raz serdecznie Cię pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego. Pozdrów rodziców i brata.
Asia
2 1 2