Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-01T15:47:08+01:00
Opisuję mojego przyjaciela Szymona Antkowiaka który ma 12 lat i mieszka w ........ na Osiedlu ..... przy ul. ....... Uczęszcza do szkoły podstawowej nr ....im............ Szymon ma dwie siostry i jednego brata.Olę,Majkę i Adriana.
Szymon jest niski szczupły i wysportowany,bo trenuję piłkę nożna .Trudno jest go zauważyć w tłumie lecz mu to nie przeszkadza .Twarz ma kształtu owalnego .Nos jest nieduży, haczykowaty.Szymon zazwyczaj ubiera się w luźne sportowe ubrania bo twierdzi ze w nich czuje się najlepiej.
Charakter ma pogodny i silny.Lubi rozmawiać z kolegami o sporcie lub o grach komputerowych.Szymon zazwyczaj jest zabawny,pomocny,pomysłowy i wesoły.Rzadko jest smutny lecz są też takie sytuacje.Czasami zdarza mu się jakiś wybryk w szkole i nie tylko.Podziwiam go za to jak gra w piłkę nożną.Interesuje się grami komputerowymi.Szymon dobrze się uczy choć czasami zdarzają mu się gorsze dni a z nimi złe oceny.Mój kolega uczęszcza też na zajęcia pozalekcyjne ; j.angielski i informatykę.
Szymon jest bardzo dobrym przyjacielem i lubię spędzać z nim wolny czas .Czas spędzony z nim nie jest czasem zmarnowanym.


8 4 8