Odpowiedzi

2010-03-01T15:49:50+01:00
1.

Kolbark 20.12.09r

Kochana Julio!
Gdy zobaczyłem Cię pierwszy raz na balu,zakochałem się w Tobie bez pamięci,choc byłaś osobą z przeciwnego rodu, od lat skłóconych z moim rodem.Bardzo mnie zafascynowałaś i oczarowałaś swą urodą.Julio jesteś dla mnie słońcem.Ta miłośc bardzo mnie zmieniła,stałem się opiekuńczy,spokojny,rozsądny byłem zakochany.Kłótnia obu rodów Montekich i Kapuletów była największą przeszkodą do naszego szczęścia.
Gdy Tybalt zabił Merkucja,bardzo się wściekłem,bo zabił jednego z moich przyjaciół.I wtedy zabiłem Tybalta.Książę Eskalus skazał mnie na wygnanie do Mantui.Według Księcia i Twojej rodziny to z mojej winy Tybalt został zabity przez mnie.
Codziennie myślę o Tobie Julio,rano i na wieczów.Już nie mogę doczekac się ,kiedy się znów spotkamy,chociaż jestem tutaj na wygnaniu w Mantui.Jestem dalej w Tobie zakochany i zauroczony.Liczę,że odpiszesz na mój list.

2.
Recenzja filmu "Zemsta niedźwiedzicy"
Film opowiada o przygodach czterech przyjaciół, którzy wyruszają w podróż na odludzie. Miała być ona fantastyczną przygodą i nagrodą za pomyślnie zdane egzaminy na zakończenie szkoły. Tymczasem owa wyprawa zamienia się w tragiczną walkę o przetrwanie. Pędząc jeepem, nagle ich auto uderza w coś z ogromną siłą. Na szybie widać ślady krwi. Kiedy postanawiają sprawdzić, co się stało, odkrywają na drodze martwego niedźwiadka. Przerażeni zaczynają się kłócić, co przerywa głośny ryk ogromnej niedźwiedzicy. W ostatniej chwili udaje im się schronić w samochodzie. Czeka ich dramatyczna walka o życie. Każdy ich ruch obserwuje niedźwiedzica gotowa w każdej chwili dokonać zemsty za śmierć swego maleństwa. Doskonałe zwroty akcji i autentyczne sceny sprawiają, iż krew zamiera w żyłach. Film warty obejrzenia dla ludzi o mocnych nerwach. Polecam.:)