Napisz list do koleżanki w którym opowiesz jej co robiłaś w czasie ferii zimowych. Mieszkam na wsi i chciałabym żeby to było nic z wyjazdami np do zakopanego tylko związane z zabawami na śniegu z przyjaciółmi.
Coś w tym stylu!!

Potrzebne na dziś!!!!!!!!!!!!!!!


Dzięki:*))

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-01T16:17:34+01:00
Droga Moniko!
Jak wiesz minęły ferie,a ja chciałabym Ci je opisać. NA pewno gdzieś wyjechałaś. JA spędziłam ferie w domu świetnie się bawiąc.
Pierwszego dnia porządnie ię wyspałam. Wiesz chyba jak to jest gdy chodzi się do szkoły-trzeba wcześnie wstawać.mOim drugim postanowieniem było zrobienie porządkow.Na szczęście w tym roku "zawitał" u nas śnieg i można było skorzystać z tradycyjnych zabaw feriowych.
Więc umówiłam się z koleżankami, Anią i kAsią.Poszłysmy na spacer i chciałyśmy zjechać z górki lecz Panowie policjanci odradzili nam takich zabaw.
Doskonale pamiętałyśmy historię wielu kolegów.Jak to spadli z górki i bardzo się posiniaczyli.
Moje wakacje zimowe może nie były tak doskonale jak twoje ,ale bardzo mi się podobały i będę chciała je powtórzyć.
Do zobaczenia,imię
2 4 2
2010-03-01T16:20:59+01:00
Cześć Kasiu !

Piszę do ciebie ten list, ponieważ chcę Ci opowiedzieć o moich zajęciach w czasie ferii.
Od razu pierwszego dnia ferii spadł śnieg. Następnego dnia już z rana poszłam na górkę, aby pozjeżdżać na sankach i na worku pełnym siana. Kiedy wróciłam do domu byłam cała oblepiona śniegiem. Na kilka dni przyjechała do mnie kuzynka i rzucałam się z nią śnieżkami. I znów byłam cała w śniegu. Mama się trochę na mnie gniewała i mówiła, że mogę się nieźle przeziębić. Przeprosiłam mamę za swoje zachowanie. W następnym tygodniu ferii napadało jeszcze więcej śniegu i wtedy zrobiłam sobie na podwórku ogromne igloo i własną górkę do zjeżdżania na sankach.
Te ferie były wyjątkowe. Mam nadzieję, że niedługo się spotkamy. Pozdrawiam Cię serdecznie i całuje bardzo mocno.

(tutaj umieść swój podpis)
4 5 4