Napisz krótkie wypracowanie na temat: Że grupa dziewczyn znęca się nad jedną dziewczyną ma na imię Lena mają po 12lat i znęcają się nad nią w szkole i może być tak że idą wszystkie dziewczyny z bandy do pedagoga szkolnego i rozmawiają czemu się kłócą Lena się ich boi. Spotyka ich kara.
Bardzo proszę jak najszybciej daje naj i duuużo pkt.

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-01T16:50:50+01:00
Pewnego dnia do szkoły przychodzi nowa dziewczyna. Nie spodobała się grupie dziewczyn z nowej klasy. Dzwonek. Wszyscy wychodzą na przerwę. Grupa dziewczyn mających 12 lat podchodzi do nowej uczennicy. Zadają jej pytania. Dziewczyna odpowiada na nie, nie mając żadnych podejrzeń że to obróci się przeciwko niej. Uczennice pytają się jak ma na imię. Kiedy mówi że nazywa się Lena dziewczyny wpadają w śmiech. Zadają jej jeszcze dużo pytań. Po lekcjach obgadują nową koleżankę i wymieniają poglądy. Jedna z nich przyniosła niesamowitą widomość Lena mieszka w pogotowiu. Następnego dnia dziewczyny znęcają się nad nową. Zauważyła to inna dziewczyna. Poszła do pani i powiedziała jej o całej sytuacji. Dziewczęta wylądowały u pedagoga. Rozmawiają że to nie ma znaczenia czy ktos jest z pogotowia czy z normalnego domu. Dlaczego trzeba akceptować ludzi takimi jakim są. Za kare nauczyciel dzwoni do ich rodziców i opowiada o zaistiałej sytuacji.
1 5 1
2010-03-01T19:26:19+01:00
Pewnego dnia do szkoły przychodzi nowa uczennica Lenka.Jest bardzo miłą i koleżeńską osobą,pomaga innym i bardzo dobrze się uczy.Jednak grupce złych dziewczyn z klasy ona się nie podoba.Udają jej najlepsze koleżanki i chcą wydusić z niej najbardziej wstydliwy sekret,obiecując że nikomu nie powiedzą.Na drugi dzien ponownie nawiązują rozmowę i dowiadują się że Lenka mieszka w domu dziecka.Złe dziewczyny z klasy śmieją się z niej,przezywają i poniżają.Namawiają się że po lekcjach Zaciągną ją do pobliskiego ją do pobliskiego lasu i pobiją.Słowa dziewczyn spełniają się i Lenka wraca do domu smutna i pobita,jednak całą sytuacje widzi dziewczynka z jej klasy i mówi pani pedagog.Dziewczyny przychodzą do gabinetu pedagog gdzie czeka smutna Lenka dziewczyny przepraszają ją i obiecują że już nigdy tak nie postąpią.Jednak już nigdy między nimi nie zaistnie przyjaźń.Mam nadzieję że pomogłam i liczę na naj....
(8-)