"Moje ferie"
Opowiadanie z dialogiem ...
2 strony zeszytu :]
Proszę o pomoc ...
Jeżeli chcesz zadać pytanie pisz śmiało :]
Z góry dzięki .
Ps. Pierwszy tydzień spędziłam z kuzynka u mnie w domu a drugi tydzień u niej w domu ... byłyśmy w kinie i na kręgielni w Łodzi ...

:)

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-01T16:30:15+01:00
,,Moje ferie"

Moje ferie zaczeły sie jak co roku (wpisz date)Na początku nie zapowiadały sie ciekawie ponieważ miałm całe ferie siedzieć w domu.
Jednak któregoś dnia zadzwoniła ciocia i powiedziała ze przywiezie mi kaludie znaczy moja kuzynke jutro na kilka dni do mnie a potem pojedziemy do nich.Bardzo sie ucieszyłam ponieważ myślałam ze będe sie nudziła a szkoda mi było zmarnować wolnego czasu.Nadszedł dzień przyjazdu Klaudi.Bardzo się ucieszyłam i postanowilm posprzątać pokój poniewaz nie mogłbym jej przyjąć z takim bałagane.Gdy przyjechali pokazałm Klaudi gdzie bedzie spała.Pierwszego dnia trochę sie nudziłyśmy jednak potem zpadł śnieg i zaczęłyśmy zabawe.Z samego rana poszłyśmy lepic bałwana i iglo trochę nas to znudziło wieć poszłyśmy zjeżdżać na workach z górki.To była swietna zabawa.Wróciłyśmy całe przemoczone.Niestety kolekjnego dnia juz nie bylo tak pięknie ponieważ była straszna zamieć śnieżna i siedziłałyśmy w domu przez 2 dni.Oglądałysmy telewizor lub grałyśmy w różne gry.Nie nudziło sie nam bo byłyśmy razem.Następnego nie w czwartek pojechaliśmy do mojej kuzynki do Łodzi.Jej blok był w świetnym miejscu.Zawsze jej zazdrosciłam ponieważ mieszkała obok tylu sklepów i miał blisko do kina.Pierwszego dnia poszłyśmy na film do kina.Długo zastanawiałysmy sie na jaki film iść.W koncu wybrałyśmy Avatar.Bardzo nam sie podobał.Po filmie poszłyśmy coś zjeść a potem poszłyśmy na kręgel .Trochę sie obawiałam ponieważ nigdy nie grałam w kręgle jednak klaudia powiedziła ze wszystkogo mnie nauczy.Żałuje ze nigdy wczesniej nie grałam w kręgle.To wspaniałą gra.Potem juz wróciłyśmy do domu.Po powrócie trochę źle sie czułam i miałam wysoką bolało mnie gardłotemperaturę wiec przyjechał lekarz i powiedziła ze mam anginę.
Dostałam recepty i ciocia wukpupiła lekarstwa.Kolejnego dnie pojechałm do domu poniewa nie chcciałm zarazic Klaudii.
Bardzo żałuje ze zmarnowałam 4 dni feri ale przynajmnije dobrze sie bawiłam.mam nadzieje ze za rok to powtórzymy i że sie nie rozchoruję.
4 4 4