Odpowiedzi

2010-03-01T18:24:01+01:00
Ferie to wspaniały czas wypoczynku. Wiele ludzi wyjeżdża w tym czasie, np.: w góry, nad morze lub za granice. Każdy chce się wtedy odprężyć i zrelaksować, a dzieci odpocząć od szkoły i nauki.
Ja spędziłam ferie u babci. Mama mojej mamy mieszka w Radomsku. To piękne miasto. Żyje tam także moja ciocia, Krysia. U babci spędziła jeden tydzień, lecz najwspanialszym dniem była środa. Jak to w czasie ferii, budzik zadzwonił o 9:00. Pomyślałam, że może jeszcze trochę poleżę, ale nagle przypomniałam sobie, że w telewizji zaczął się mój ulubiony program. Włączyłam telewizor, na szczęście były reklamy. Babcia siedziała w fotelu i popijając herbatę, rozwiązywała krzyżówki. Założyłam kapcie oraz szlafrok i poszłam się przywitać. Następnie pobiegłam do kuchni i zrobiłam sobie śniadanie. Kiedy już zjadłam i się umyłam, zaczęłam oglądać z babcią teleturnieje do południa. O 13:00 zjadłam pyszny obiad. Potem czekała na mnie niespodzianka. Przyjechali rodzice i siostry. Wypiliśmy herbatę i zjedliśmy sernik, który zrobiłyśmy z babcią we wtorek. Później przyszedł dziadek. O 16:00 pospieszyliśmy wszyscy na basen. Było wspaniale. Potem pojechaliśmy do cioci Krysi, o której wcześniej wspomniałam. Gościliśmy u niej do późna. Rodzice i siostry postanowili zostać na noc u dziadków.
Ten dzień był niesamowity, najlepszy w czasie ferii zimowych. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś przeżyje ferie tak wspaniale, wśród rodziny.
5 4 5