Trzeba napisać krótkie wypowiedzi o mnie,mojej siostrze,tacie i mamie <że oni są niby potworami>np.Moja siostra jest wilkołakiem.Jest bardzo duża......że coś tam je albo się jakoś zachowuje.Te wypowiedzi mają być krótkie.Jakieś 5-6 zdań . :) Z góry dzięki ^^

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-01T19:03:24+01:00
Wszystko zaczęło się, gdy mama kupiła na obiad naleśniki. Właśnie spoglądam na moją siostrę. Jest strasznie ogromna i ma przerażające zęby. Siedzi na fotelu i dłubie swoimi wielkimi pazurami w nosie. Ma wielkie oczy, a do tego nieziemsko dziwne uszy. Jest cała okryta grubym futrem, o kolorze swoich zębów - czyli żółtym. Za to moja mama. Każdy jej się boi. Te jej wielkie stopy sprawiają, że trzęsie się cała Ziemia. Uwielbia jeść małe dzieci, a przy tym popijać to krwią. Jej hoobby`m jest gra na ludzik strunach głosowych (krtani).Ludzie najbardziej boją się taty. Nie jets on ludożercą, ale zjada 3 kilo ryb. Jego hobby, to oglądanie ludzkiego ciała. Potrafi wbić swoje zęby w człowieka i ślęczeć tak godzinami. Ma bardzo wielki nos i wie kiedy zbliża się człowiek. A ja, chodź straszna jestem mała. Nie urosłam i jestem mniejsza od wykałaczki. Lubię skakać z balkonu - na balkon innych ludzi. Mam różową sierść i niebieskie oczy.
2010-03-01T19:07:02+01:00
Moja mama i mój tata wypili eliksir stworzony przez złą wiedźmę i stali się wampirami. Moja siostra ma gorzej bo stała się wilkołakiem! Ma teraz kły sierść i ogólnie wygląda jak rozwścieczony pies. Jest koloru rdzawo brązowego i ma żółte ślepia. Moja mama i tata praktycznie się nie zmienili. Są tylko bladzi i mają czerwone oczy.
2010-03-01T19:12:54+01:00
Ja.;
Jestem wilkiem. Mam duże, czerwone oczy, i co noc straszę moich sąsiadów. Zjadam kury z ich kurników.Jestem bardzo dużym zwierzęciem. Wszyscy w okolicy się mnie boją.

Moja siostra.;
Moja siostra jest wilkołakiem. Każdego wieczoru wychodzi do lasu i wraca rano, z pokrwawionymi ubraniami. Przed wyjściem zawsze zmienia się w dziwnego, okropnego wilkołaka. Ma wielkie, zielone oczy i długie żółte zęby. Żywi się sarenkami beztrosko biegającymi po lesie.

Moja mama.;
Moja mama wyglądem przypomina Godzille, kiedy każdego ranka wychodzi z łazienki tuż przed wyjściem do pracy. Co prawda jest mniejsza od prawdziwej, ale bardzo do niej podobna. Ubiera się w dziwne, smocze przebranie i wychodzi z domu.

Mój tata.;
Mój tata jest jak brzydki potwór z bagien. W każdą niedziele wychodzi rano i wraca w nocy, dziwnie ubrudzony. Jakby wrócił z błotnych kąpieli ze świnkami. Nie wiem czemu tak bardzo lubi to robić.
xddd
nic innego nie wymyśle, może pomogę. mam nadzieje.;)