Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-01T19:16:58+01:00
Uwielbiam częste, wiosenne spacery. Podczas nich przechodzę obok domu, przed którym jest piękny ogród. Jest w nim mnóstwo kwiatów, a każdy wydaje się być wyjątkowy. Są one różne: od niewielkich, mało wyróżniających się spośród reszty, po te piękne, wielkie i wielokolorowe. Nadają one barwy szarej okolicy. Nieraz widzę tam właścicielkę, dbającą o swoje rośliny. Robi to z wielką pasją i zaangażowaniem.
Myślę, że warto posiadać w ogrodzie kwiaty, które tworzą wkoło wspaniała atmosferę i powodują, że okolica zdaje się być weselsza. Samemu człowiekowi, który zajmuje się roślinami z pewnością daje to wiele satysfakcji.
23 3 23
2010-03-01T19:18:51+01:00
Ogród, który widzę codziennie jest prześliczny. Mieszkają w nim ślimaki, kolorowe motyle, biedronki i inne cudowne owady. Wiosną wszystko kwitnie dookoła. Kwiaty mieszkające w moim ogrodzie są przepiękne. Najpiękniejsza to jest róża, która rośnie w samym rogu ogrodu. Po środku ogródka rosną cudne bratki, bławatki, a wiosną czasem krokusy. W ogródku jest także drzewo nazywane dębem. Da drzewie jest zawieszona huśtawka.Bardzo kocham ten ogród.


Myślę, że warto mieć kwiaty w ogrodzie, ponieważ są one piękne i przynoszą wiele radości. Można mieć dużo satysfakcji z piękna znajdującego się o ogródku.
19 3 19